Nihal Candan'dan Mayokinili Poz Dudak Uçuklattı

Bir zamanlar moda programında sergilediği performansıyla adından sık sık söz ettiren daha sonra ise Survivor yarışmasına katılım sağlayan Nihal Candan, sosyal medya hesabı üzerinden mayokinili bir poz ile takipçilerini heyecanlandırdı. Candan'ın bir takipçisi fotoğrafa, "Gerçekten olağanüstü bir güzelliğe kavuştun."

Ablalı kardeşli sivri dilli açıklamalarıyla katıldığı moda programında ünlenen Nihal Candan, cesur mayokinili fotoğrafıyla takipçilerinden beklediği ilgiyi aldı.Sosyal medya hesabından cüretkar mayokinisiyle poz veren Nihal Candan'ın fotoğrafına yorum ve beğeni yağdı. Nihal Candan'ın fotoğrafına yorum yapan bir takipçisi, "Geçirdiğin estetik operasyonları sonucu gerçekten olağanüstü bir güzelliğe kavuştun." dedi. Başka bir takipçisi ise Nihal Candan'ı eleştirerek, "Her yerin estetik iğne batırsam patlayacak gibisin." yorumunu yaptı.

SİLİKONLARINI YENİLEDİĞİ İDDİA EDİLMİŞTİ

Sosyal medya hesabına göğüs dekolteli pozlarını yerleştiren Nihal Candan, silikon taktırdı iddialarını yeniden ateşlemişti. Bir takipçisi de bunu dile getirip fotoğrafın altına "Silikonlarımı yeni yaptırdım pozu" diye yorumda bulundu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

twitter takipçi hilesi smm panel