Yayın İlkeleri

Biliniyo.com olarak bizi biz yapan ilkelerimizden asla vazgeçmeyiz. Ekip arkadaşlarımızdan hiç birinin bilerek veya bilmeyerek bu ilkelerin dışına çıkmasına müsade etmeyiz. İstek dışı yapılan hatalara da hızlı çözümler getirerek hataların sürdürülmesine izin vermeyiz.

İlkelerimiz ekip arkadaşlarımız , reklam verenlerimiz , kullanıcılarımız ve yöneticilerimiz için bir bütündür. Bütün herkes için ilelerimiz şunlardır;

DOĞRULUK 

  1. Biliniyo'nun sınırları içerisinde bulunan (Web sitesi , sosyal medya hesapları , ofis , ekip ws.) hiç birşey doğruluğu araştırılmadan yayınlanamaz. En önem verdiğimiz ilkelerden biri olan doğruluk ilkesi tüm yaklaşımlarımızı talep edildiğinde kaynakları ile sunulabilmelidir.
  2. Araştırmalara rağmen yapılan yanlışlarda gerek kullanıcılarımız gerekse editörlerimizin bilgi hatalarında hızlı bir şekilde düzeltme yoluna giderek yanlış bilgi paylaşımını minimuma indiririz.

SAYGI VE SEVGİ

  • Biliniyo'da oluşturulan içerikler başta olmak üzere hiç kimseyi ; ırkı, cinsiyeti, yaşı, sağlığı, siyasi görüşleri, sosyal düzeyi, toplum görüşü, cinsel yönelimi ve dini inançları açısından aşağılamamaya; çocuklar, engelliler, azınlıklar gibi özen gösterilmeye ihtiyaç duyan gruplara bilinçli zarar vermemeye özen gösteririz.