İlk buluşmada dikkat edilmesi gereken konular nelerdir ? İlk buluşmada karşı cins nelere dikkat eder ? İlk buluşma nasıl olmalıdır ? İlk buluşmanın önemli konuları nelerdir ? Karşı cinsle ilk buluştuğumuzda ne yapmalıyız ? İlk kez karşı cinsle buluşacağım ne yapmalıyım gibi sorularınızı duyar gibiyiz. İşte bu konuda neler yapmanız gerektiği...

İlk kural geç kalmamak! Geç kalırsanız yanarsınız.

İlk kural geç kalmamak! Geç kalırsanız yanarsınız.

Bir ilişkiye başlarken ön yargı ilk görüşte başlar evet ama bir insanı görmeden önce yaşanan gecikme veya yanlışlıklar ilk buluşmayı direkt olarak olumsuz etkiler. Sizde ilk buluşmada ne yapmalıyım ? sorusunun ilk seçeneğinde geç kalmamalısınız olarak cevap veriyoruz. Geç kalmak ilk buluşmayı 1-0 geride başlatır.İlk kez buluşacağınız insan için buluşma mekanı çok önemlidir.

İlk kez buluşacağınız insan için buluşma mekanı çok önemlidir.

Her iki cinste de insanlar buluşacağı mekanı önemserler. Kesinlikle buluşma mekanını siz ayarlayacaksanız 3e 5e bakmadan güzel bir ortamda buluşma ayarlamanızda fayda var.

İlk buluşmaya tek gitmek önemlidir. Yoksa özgüvensiz olduğunuz düşünülür.

İlk buluşmaya tek gitmek önemlidir. Yoksa özgüvensiz olduğunuz düşünülür.

"İlk buluşmaya arkadaşımı götürmeli miyim?" sorularınızı duyar gibiyiz. Cevabımız ilk buluşmaya giderken kesinlikle yanınızda arkadaşlarınızı götürmemelisiniz. İlk buluşmada arkadaşınızı götürmeniz sizi özgüvensiz olarak nitelendirecektir.

Göz teması kurmak önemli

Göz teması kurmak önemli

Buluşmaya gider gitmez göz teması kurarak karşınızdaki insana baskı kurmanızda fayda vardır. Göz teması ilk buluşmada karşı tarafı en çok etkileyen şeylerden biridir.

Eski sevgilinizin konusunu açmayın

Eski sevgilinizin konusunu açmayın

Eski sevgilinizin konusunu açmanız hala onu unutamadığınız anlamına gelecektir. Sakın eski sevgilinizden konu açmayın!Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları