Şuan Ünlü Olan Oyuncuları İlk Nerelerde Gördük
Herkes bir anda ünlü olup şöhrete kavuşmuyor bildiğiniz üzere... Herkes hızlı bir şekilde basamakları tırmanamıyor , bazen günler , bazen aylar , bazense yıllar geçtikçe ünlüler bu şöhret basamaklarını çıkabiliyor. Bu içeriğimizde şuan ünlü olarak hayatımızda olan insanları ilk olarak nerelerde gördüğümüzü sizlerle paylaşacağız.

1-) Popçu Gülşen

1-) Popçu Gülşen

Şuan severek şarkılarını dinlediğimiz Gülşen'i Tulga Aktuğ'un klibinde görmüştük. Gülşen o günden bu güne çok değişmiş gibi görünüyor.

2-) Nejat İşler

2-) Nejat İşler

Nejat İşler'i ilk Ebru Gündeş'in de rol aldığı "Tanrı Misafiri" dizisinde görmüştük. İlk oyunculuğuna da bu dizide başladığı biliniyor.

Bu fotoğrafa bakarak bu kişinin kim olduğunu bilmeye çalışın bakalım bilebilecek misiniz... 

3-) Ulaş Astepe

3-) Ulaş Astepe

Bulamadığınızı düşündük ve biz söyleyelim dedik. Cevap Ulaş Astepe olacaktı. Ulaş Astepe'nin eski bir görüntüsü var elimizde ama ilk olarak arkadaşları arasında görülmüş görünüyor. Biz Ulaş Astepe'yi ilk olarak Karadayı dizisinde Mahir'in kardeşi Orhan olarak tanıdık. O kadar iyi bir oyuncuydu ki şuan Sen Anlat Karadeniz Dizisinde harikalar yaratıyor.

4-) Burçin Terzioğlu

4-) Burçin Terzioğlu

Perran Kutman'ın başrol oyuncusu olduğu Perihan Abla dizisi ile öyle ilgi toplamıştı ki bu onun şuan ki başarısının bir göstergesiydi. Küçük yaşlardaki oyunculuğu ile insanları kendini hayran bırakmıştı.

Burçin Terzioğlu

Burçin Terzioğlu

Bu Ünlü İsmi Tanıyabilecek Misiniz Bakalım ?

Bu Ünlü İsmi Tanıyabilecek Misiniz Bakalım ?

Bu üstteki fotoğrafa baktığınızda "Çöpçüler kralı" olarak bildiğimiz efsane yapıtın bir sahnesini görüyorsunuz. Bu fotoğrafta işaretlenen kişinin kim olduğunu bulabildiniz mi ?

5-) Ferdi Akarnur

5-) Ferdi Akarnur

"Çocuklar Duymasın" dizisiyle seyirciler karşısına çıkan Ferdi Akarnur'u tanıyor olmalısınız. Gencinden yaşlısına herkesin kalbinde taht kuran dizide Meltem karakterinin babası rolünü oynuyordu. İlk gördüğümüz yer ise "Çöpçüler Kralı" dizisi oldu.

6- Aslı Enver

6- Aslı Enver

Eski halini görsek asla tanımayacağımız isimlerden biri de Aslı Enver olsa gerek.Uzay Sitcom'u adlı komedi dizisinde oyunculuk kariyerine başlayan yıldız oyuncu Aslı Enver şöhret basamaklarını hızlı ama emin adımlarla çıkan ünlüler arasında yer alıyor.

7-) Çağatay Ulusoy

7-) Çağatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy'u hepimiz tanırız sanırsak. İlk şöhret basamaklarını figüranlık yaparak çıkan ünlüler arasında. Milyonların gönlüne taht kuran ve uzun yıllardır çekimleri süren Arka Sokaklar dizisinden daha önce kendisini görmüştük.

8-)

8-)

Genç ve güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, Şaşkın adlı filmde 2006 yılında kameralar karşısına geçmişti. Oyunculuğu ile kendini kanıtlayan Serenay Sarıkaya'da şuan en ünlüler kervanına katılan isimler arasında...

9-) Tuğba Büyüküstün

9-) Tuğba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün ilk defa 2003 yılında Sultan Makamı dizisiyle oyunculuk serüvenine start verdi. Şuan büyük bir hayran kitlesi bulunan Büyüküstün, oyunculuğu ile seyircilerini kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

Hey selam, ben Biliniyo Editörü! Sizler için içerikler hazırlıyor ve paylaşıyorum. Umarım biliniyo.com'da keyifli vakit geçiriyorsunuzdur.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://biliniyo.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

smm panel Twitter Trend Topic Al