Mısır Takımında Skandal Karar Öyle Birşey Yaptı Ki Takımdan Kovuldu İşte O İsim !
Avrupa Ligin'de forma giyen futbolcular tatillerini yaparken, Afrika Uluslar Kupası'nda yer alan futbolcular sahada ter dökmeye devam ediyor.

Grubunda 2 maçta 2 galibiyet alan Mısır takımı, bir üst turu garantilerken Salah, son Demokratik Kongo maçında'da takımına bir golle katkı sağladı. Her şeyin güzel gittiği  takımda enteresan bir taciz iddasıyla sarsıldı.

Salah'ın milli takımda forma giyen ahbabı olan Amr Warda, Mısır asıllı İngiliz model Merhan Keller'e sosyal medya aracılığyla cinsel içerikli mesajlar gönderdiği gerekçesiyle kadro dışı kaldı.

Keller, sosyal medyadan üzerinden paylaşımlarda Warda'nın attığı mesajları ifşa etti ve kendisini rahatsız ettiğini açıkladı.

Warda'nın sosyal medyadan gönderdiği mesajları ve videoları paylaşan ünlü model, Mısır'da adeta sansasyonel bir olaya imza attı. Bu olay Mısır'da adeta deprem etkisi yarattı.

Mısır Futbol Federasyonu ise ivedilikle aksiyon olarak genç oyuncunun kadro dışı kalması kararını verdi.

Warda'nın yaptıkları bununla'da kalmadı. İfşa olduktan sonra Keller'e ulaşan başka kadınlar'da, "Bize'de taciz içerikli mesajlar gönderdi" dedi.

Futbol yaşamına Yunanistan'ın Atromitos takımında sürdüren 25 yaşındaki oyuncunun kariyeri, bu olayla birlikte karambole girebilir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://biliniyo.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

smm panel Twitter Trend Topic Al