Nur Yerlitaş'ın Doktorundan Açıklama Geldi !
Geçtiğimiz Günlerde Nur Yerlitaş 'a Beyin Kanseri Teşhisi Konmuştu . Bugün Ameliyata Alınanan Nur Yerlitaş 'ın Doktorundan Açıklama Geldi .

Altunizade Acıbadem Hastanesi Başhekimi Pr. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu, beyin kanseri teşhisi konulan Nur Yerlitaş'ın sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu. Beyinden alınan örnekler sonucu tedavi sürecine başlanacağını ifade eden Çuhadaroğlu, "Çıkan sonuçlara göre bir yol haritası belirleyeceğiz." dedi.

Nur Yerlitraş 'ın beyin ameliyatı sonrası Altunizade Acıbadem Hastanesi Başhekimi Pr. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu basın açıklamasında bulundu. Operasyonla ilgili bilgi veren Çuhadoroğlu, "Saat 10 sularında modacı Nur Yerlitaş, beynindeki bir sorun nedeniyle Prof Dr. Necmettin Pamir tarafından ameliyata alındı. 4 saat süren bir ameliyat sonrasında Nur Hanım gayet iyi bir şekilde ameliyattan çıktı. Şuan da yoğun bakımda izlenmekte. Genel durumu iyi konuşmaktadır. Bir iki gün izlendikten sonra odaya alınacaktır. Şuan için ziyaretçileri alamıyoruz. Ancak birinci derece yakınları çok kısa bir süre görebiliyor. Bunun dışında ziyaret asla söz konusu değil." diye konuştu.

'' Yol Haritası Belirlenecek '' 

Beyinden alınan örnekler sonucu tedavi sürecine başlanacağını ifade eden Çuhadaroğlu, "Çıkan sonuçlara göre bir yol haritası belirleyeceğiz. Genel olarak hastalar yoğun bakımdan çıktıktan sonra 4-5 gün daha hastanede kalırlar. Tedavi planına göre bu değişir. Patolojik incelemeler sonucunda daha net konuşabiliriz. Esas sorun olan kitle alınmıştır. Çok detaylı araştırmalar sonucu bu işlem bir kaç gün sürebilir." dedi

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://biliniyo.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

smm panel Twitter Trend Topic Al