Margot Robbie:"Sevişme Sahneleri Utanç Vericiydi"
Margot Robbie,kariyerinin en hızlı büyüme dönemlerinden biri olan The Wolf of Wall Street filminin çekimleri sırasında bir çok sahnenin çekiminde utandığı anlar ile ilgili açıklamalarda bulundu.

28 yaşındaki Margot Robbie, 2014 yılında çekimleri yapılan filmde Leonardo DiCaprio ile birlikte kamera karşısına geçtmişti. Aradan geçen 4 yıl ardından çekilen sevişme sahnelerinin kendisi için tuhaf ve utanç verici olduğunu söyledi.

Porter adlı dergiye konuşan Robbie, küçücük bir yatak odasında, kamera arkasında görevli 30 tane erkek kendisine bakarken sevişme sahnesi çekmenin hiç de kolay olmadığını belirtti.

Yönetmenliğini Martin Scorsese'nin üstlendiği The Wolf of Wall Street, döneminin en çok izlenen filmlerinden biriydi. DiCaprio'ya en iyi erkek oyuncu dalında Eleştirmenlerin Seçimi, Halkın Seçimi, Altın Küre de dahil çok sayıda ödül kazandıran film, Margot Robbie'nin kariyeri açısından da önem taşıyor.Hey selam, ben Biliniyo Editörü! Sizler için içerikler hazırlıyor ve paylaşıyorum. Umarım biliniyo.com'da keyifli vakit geçiriyorsunuzdur.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://biliniyo.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

smm panel Twitter Trend Topic Al