Black Widow Filminde X-Men Karakteri Görüldü Hayranları Heyecanlandırdı
Marvel'in son yapımı olan Black Widow dizisinde çok farklı bir detay yakalandı. Filmde bir X-men karakterine yer verildi. Bu da evrenlerin birleşeceğine dair bir teoriyi gözler önüne almış oldu.

Merakla beklenen Black Widow’da gözlerden kaçan bir easter egg , Marvel ve X-Men hayranlarını biraz heyecanlandırdı. X-Men evrenindeki önemli karakterlerden birisinin filmin bir kısmında göründüğü açıklandı. Geçtiğimiz günlerde ülkemizde de vizyona giren Black Widow, özellikle Marvel hayranlarının heyecanla beklediği filmlerin başındaydı.Asıl beklenen olay Black Widow karakterinin ana evrene geri dönüşüydü. Fakat filmi izleyenlerin çok azının fark ettiği bir easter egg olduğu açıklandı. Bazı Marvel hayranı bu duruma şaşırsa da çoğu hayran, bunun X-Men ve Marvel Sinematik Evreninin birleştiğinin kanıtı olarak görüyor.

Haberin bu bölümünden sonrası Filmden Spoiler içermektedir

Filmin bir bölümünde Alexei, Natasha ve Yelena hapishaneden kaçmaya çalışıyorlar. Hapishanedeki mahkumlardan birini canlandıran Hollandalı aktör Olivier Richters, 2 yıl boyunca karakterinin kim olduğunu saklamaya çalıştığını ve nihayet açıklayabileceğini söyledi. “ Geçtiğimiz iki yıldan sonra nihayet söylemenin vakti geldi. Ursa Major, Rusya’nın Yenilmezlere cevap niteliğinde kurduğu Winter Guard’ın bir parçası. Özel gücü ise Hulk ile aynı boylarda bir ayıya dönüşmesi” diyen Olivier Richters, karakterinin filmdeki ve çizgi romanlardaki halini de Instagram hesabından paylaştı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://biliniyo.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

twitter profilime bakanlar smm panel Twitter Trend Topic Al