Kısa Kirpiklere Mi Sahipsiniz ? Ekran Başına !
Kirpik uzatma yöntemlerini deneyerek, daha uzun ve gür kirpiklere ulaşabilirsiniz. Kirpikler yüzümüzün en önemli aksesuarlarındandır. Gözlerimizi çerçeveleyen kirpiklerle daha güzel bakışlara sahip olabilirsiniz.

Kirpik Uzatma Yöntemlerini deneyerek daha uzun ve daha gür kirpiklere sahip olabilmeniz artık çok kolay. Yüzümüzün en önemli aksesuarlarından biri olan kirpiklerimizle bakışlarımıza anlam kazandırabilir, daha hoş bir görünüme kavuşabiliriz. Eğer dışarıda satılan her türlü kozmetik ürünü denediyseniz ve işe yaramadığını gördüyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz kirpik uzatmak için evde yapılabilecekler listesine göz atabilirsiniz . İşte kirpik uzatmak için evde yapılabilecekler ..

 

1 . Yöntem

Malzemeler

-1 Çay Kaşığı Sızma Zeytinyağı 

- 1 Tutam Ceviz İçi

-1 Tutam Fındık

Yapılışı : Bir kahve fincanı zeytin yağında bir tutam ceviz içi ve fındığı banmaari usulü  eritin . Fındık ve ceviz kararınca yağı süzüp yatmadan önce pamukla kirpiklerinize sürün 

2 . Yöntem

Malzemeler 

- 1 Yemek Kaşığı Vazelin

- 1 Tatlı Kaşığı Tatlı Badem Yağı 

-1 Tatlı Kaşığı Lanolin

- 3 Tane Ceviz İçi 

- 3 Tane Fındık 

Yapılışı : Bir çorba kaşığı vazelin ,bir tatlı kaşığı badem yağı , bir tatlı kaşığı lanolin , üç adet ceviz içi ve üç adet fındığı karıştırıp kısık ateşte eritin . Daha sonra süzüp , bir cam şişeye koyun ve donmasını bekleyin . Önce temiz çay suyu ile kirpiklerinizi silin , sonra kulak çubuğunu bu kreme batırıp gözünüze kaçırmadan kaş ve kirpiklerinize gün aşırı sürün .

3 . Yöntem

Malzemeler

- 1 Çay Kaşığı Sızma Zeytinyağı

- 1 Çay Kaşığı Hint Yağı 

- 1 Çay Kaşığı Kakao Yağı

- 1 Çay Kaşığı Fındık Yağı 

Yapılışı : Tüm malzemeleri karıştırın . Her gece düzenli olarak kirpik ve kaşlarınıza uygulayınız . Cam bir kavanozun içerisinde saklayın ve gece yatarken uygulamanızı yapın .

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://biliniyo.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

smm panel Twitter Trend Topic Al