En Çok İzlenen Animeler
Şimdi size bu listemizde dünya çapında en çok izlenen ve tercih edilen animeleri listeleyeceğiz. Bu animelerden izlemediğiniz var ise animelere hakimim demeniz yanlış olacaktır.

Death Note

Death Note

Anime izlemeyen insanların bile izlediği hatta bir çok kişinin izlediği bir seri. İsmini mutlaka bir yerde görmüş ya da duymuş olmalısınız. Hala izlemedi iseniz konusuna gelelim. Bir defter düşünün ve içine ismini yazdığınız insan ölüyor. Bu defteri kullanan bir genç ve bunu katil olarak görüp kim olduğunu bulmaya çalışan dedektif ve polisler. Akıcı ve keyifli bir seridir.

Attack On Titan

Attack On Titan

Yine çok bilindik bir tanesinden devam edelim. Konusuna gelecek olursak. Büyük surlarla ile çevrili bir kent ve bu kent titan adını verdiğimiz insanları yiyen dev canavarlardan koruyor. Sıkıntısızca yıllardır yaşayan bu kent sakinlerinin düzeni bir gün devasa boyutta bir titan saldırısı sonucu bozuluyor ve savaş başlıyor.

One Piece

One Piece

Bu çok fazla bölüme sahip olan animeyi izleyen herkesin büyük bir sabıra sahip olduğunu düşünüyorum. Şeytan meyvesi yiyerek belirli güçlendirmeler kazanarak ve mürettebat toplayarak korsancılık yapmasının hikayesini barındırıyor

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://biliniyo.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

smm panel Twitter Trend Topic Al