Bir kart seç ve kaderini öğren
Tarot falı yardımıyla kaderini öğrenmeye ne dersin?

Kart Seç Bakalım

Bir kart seç ve kaderini öğren

 1. Sonucun: Savaş Arabası

  Gücü ve kontrollerin ele geçmesini ifade eder. Niyetli maddi anlamda istediği doygunluğa ulaşabilir. Önüne çıkan engelleri kimsenin yardımı olmadan aşabilmeyi, kendine daha fazla vakit ayırmaya başlamak anlamına da gelir. Engelleri aşan kişi bu sayede ün veya başarı elde edebilir.  Bu kartı çeken kişi hayatında meditasyona, duaya veya kendini iyi hissettirecek bu tarz etkinliklere dönmek istiyor olabilir. Kişi sanata yönelik çalışmalar yapıyorsa bu anlamda bir başarı yakalayabilir. Aşk falı bakılırken eş seçimi veya intikam şeklinde de yorumlanabilir. Asa altılısı bu karta denk özellikler taşır. Yengeç burcunun  kartıdır. Dişil enerjili, hava karakteridir.

 2. Sonucun: Asa Altılısı
   

  Başarı ve verilen savaşın zafer ile kazanılacağını ifade eder. Niyetlinin uğruna fazla uğraşlar verdiği bir konuda ilerleme göstereceği daha yüksek konumlara geleceğini anlatır. Niyetlinin azmi ve güçlü duruşu bu kartla ortaya çıkar.

 3. Sonucun: Asaların Kralı

  Kişinin dürüst ve yaratıcı bir karaktere sahip olduğunun göstergesidir. Girişimci yapıya sahip, başkasının altında çalışmaktan hoşlanmayan kişilerde bu kart sıklıkla karşımıza çıkar. İş hayatında işverenden kaynaklı bir problem yaşanabilir. Asaların Kralı kartı çıkan niyetli erkekse iyi bir eş olacağı veya olduğu anlamını taşır. Eril enerjili bir karttır.

 4. Sonucun: Aşıklar

  İlişki açılımlarında çok sık rastlanan kartlardan bir tanesidir. Çiftler arasındaki uyumu ve dinamiği ifade eder. İki durumun arasında kalmayı da temsil ettiği durumlar vardır. İlişkisi olan kişiler için ilişkideki bağların daha da kuvvetleneceğinin mesajını veriyor olabilir. Bu kart ikizler burcunun kartıdır. Uğurlu rakamı altıdır. Eril enerjiye sahip hava karakterlidir.

 5. Sonucun: Kader Çarkı

  Kader çarkı niyetlinin hayatının olumlu anlamda ilerleme gösterdiğini ifade eder. Hiç beklenmeyen bir olayın aniden değişmesi ferahlatıcı etkilere sebep olabilir. Maddi anlamda rahata erme, yeni bir işe girme veya terfi alma, başarıyı yakalama şeklinde de yorumlanabilir. Kartın üzerinde kova burcunun işaretleri yer alır.

 6. Sonucun: Ay

  Sahteliği ve yalanı temsil eder. Niyetlinin yaşadığı geçmiş ilişkilerde aldatılmış olması mümkündür. Bununla birlikte inanmak istemediği bazı önemli konular konusunda görmek istediğini görüyor olabilir. Kişinin kendine daha fazla yalan söylemesi veya sahteciliğe yer vermesi onun için yıpratıcı sonuçlar doğurabilir. Niyetli yakın zamanda hayal kırıklığına uğrayacağı bir durumla karşı karşıya kalabilir. Etrafında haberinin olmadığı gizli düşmanları veya arkasından iş çeviren birileri olabilir. Balık burcunun kartıdır. Su karakterli, dişil enerjilidir.

 7. Sonucun: Kuvvet

  Manevi sevginin gücünü simgeler. Terazi burcunun kartıdır. Niyetli kibar ve sakindir. Dünyevi gücünün artacağını ifade eder. Eril özellikli, hava karakterli bir karttır.

 8. Sonucun: İmparator

  Bu kart disiplin sahibi bir babayı simgeler. Aynı zamanda liderliği, otoriteyi ve gücü temsil eder. Niyetli otoriter yapıda bir kişiliğe sahip olabilir, liderlik vasfı oldukça yüksektir. Bir konuda duygularıyla değil mantığıyla hareket eder. Kitlelere hitap etme yeteneği yüksektir. Bu kartın temsil ettiği niyetlinin iyi yerlere gelmesi oldukça olasıdır. Koç burcunun kartıdır. Eril özellikle hava karakterlidir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://biliniyo.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

smm panel Twitter Trend Topic Al