9 Ağustos Burç Yorumları
Bugün Evren Sizin İçin Neler Hazırladı Merak Ediyor Musunuz ?

9 Ağustos Burç Yorumları

 1. Sonucun: Koç Burcu

  Gökyüzü bugün hırsınızı kontrol altında tutmanız için uyarıyor sizleri. Arkadaşlarınız aileniz ile ilişkinizde gerginlikler size pahalıya mal olabilir maddi ve manevi anlamda. İşle ilgili konularda imza atmadan önce 2 kez düşünmeniz gereken bir gündesiniz.

 2. Sonucun: Boğa Burcu

  Gökyüzü bugün özel hayatınız ile ilgili konularda sözde arkadaşlarınızdan zarar görebileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Dikkatli davranın mutluluğunuz başkalarını fazlası ile rahatsız edebilir beklenmedik zorluklar ve sınavlarla karşılaşabilirsiniz .

 3. Sonucun: İkizler Burcu

  Bugün ticari ve resmi işlerinizde beklenmedik gecikmeler sorunlar günü zorlu kılabilir sizler için. Bu durum strese bağlı sağlık sorunlarına neden olabileceğinden dikkatli olmalısınız. Özel yaşamınızda ise suçlanma psikolojisi ile aşırı agresif tavırlar içinde olabilirsiniz.

 4. Sonucun: Yengeç Burcu

  Bugün maddi konularda dikkatli olmalısınız. Paranız çalınabilir yanlış yönlendirme sonucu maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise tek taraflı yüksek beklentiler ilişkinizde sorunlara yol açabilir bugün

 5. Sonucun: Aslan Burcu

  Bugün özel hayatınızda romantik gelişmeler sizleri hayat karşısında daha cesur ve mutlu kılmaya yetecektir. Bu güzel enerjileri iş hayanızı iyileştirmek için kullanmalı önemli görüşmelerinizi bugün yapmaya çalışmalısınız.

 6. Sonucun: Başak Burcu

  Gökyüzü bugün yakın arkadaşlarınız arasında olası tartışmalara taraf olmamanız için uyarıyor sizleri. Aksi takdirde sıkıntılar yaşayabilir beklenmedik sorunlar ile baş etmekte zorlanabilirsiniz. Bu durum özel yaşamınızda da sorunlara yol açabilir dikkatli davranın.

 7. Sonucun: Terazi Burcu

  Bugün maddi konularda alışverişlerde dikkatli olmalı anlaşma sözleşme resmi işlerde kontrollü olmalısınız. Gözünüzden kaçacak ufak bir ayrıntı ciddi sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Özel yaşamınızda ise bugün konuşmalarınızda kırıcı bir tutum içinde olmamaya özen göstermelisiniz.

 8. Sonucun: Akrep Burcu

  Bugün kendinizi aşırı gergin hissedip her şeyi bırakıp gitmenin sizin için doğru karar olduğu düşüncesi ile yanlışlar yapabilirsiniz dikkatli davranın. Anlık kararların faturası ağır olabilir pişman olsanız da bir şeyleri düzeltemeyebilirsiniz.

 9. Sonucun: Yay Burcu

  Gökyüzü bugün ailevi konularda biraz daha duyarlı olmanızın gerekliliğine dikkat çekmekte. Maddi manevi yakınlarınız size ihtiyaç duyabilir yaşadıkları zorlukları görmezden gelmemeli onlarla daha iyi ilişkiler içinde olmaya özen göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise geçmiş bir ilişkiniz ile ilgili gelişmeler sizin için şaşırtıcı olabilir.

 10. Sonucun: Oğlak Burcu

  Gökyüzü bugün 3’üncü şahısların özel hayatları ile ilgili konularda konuşmamanız için uyarıyor sizleri. Aksi halde başınız ağrıyabilir iş ve özel yaşamınızda söyledikleriniz yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Kendinize yapılmasını istemediğiniz şeylerden uzak durmanız gereken enerjiler ile karşı karşıyasınız bugün.

 11. Sonucun: Balık Burcu

  Gökyüzü bugün maddi olarak riskli her şeyden uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Anlık kazanımlar büyük  kayıplara neden olabilir çok dikkatli davranın. Özel yaşamınızda ise krizleri aşmak gibi bir düşünceniz varsa geçmişle olan kavganızı bırakmanız gerektiğini kabul etmelisiniz.

 12. Sonucun: Kova Burcu

  Gökyüzü bugün kadın arkadaşlarınızdan gelebilecek finansal zararlara karşı uyarıyor sizleri. Kefil olmak borç vermek yada para alışverişi içinde olmak gibi konularda gözünüzü dört açın. Vaatler zorluklara dönüşebilir. Özel yaşamınızda ise gerçekçi tavrınız doğru kararlar almanızı sağlayacak güçte.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://biliniyo.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

twitter profilime bakanlar smm panel Twitter Trend Topic Al