Geçtiğimiz aylarda spor ve magazin gündemini derinden etkileyen Ronaldo'nun tacizi davası ile ilgili gelişmeler ard ardına ortaya çıkmaya devam ediyor. Taciz soruturması esnasında Ronaldo'nun verdiği ifade ortaya çıktı. İşte o ifade...

Kathryn Mayorga isimli Amerikalı bir kadın 2009 yılında Ronaldo'nun Las Vegas'taki bir otelde kendisine tecavüz ettiğini iddaa etmişti. Geçtiğimiz günlerde spor medyasında gündeme oturan tecavüz haberiyle ilgili Alman Der Spiegel dergisi, olayın ardından Eylül 2009'da Ronaldo'nun olayla ilgili verdiği ifadeyi ele geçirdi. Ronaldo'nun İfadesine göre "Henüz yeni tanıştığımız için birlikte olmamızın uygun olmadığını söyledi. Ama buna rağmen bedenime dokundu." dedi.İfadelerde Mayorga, "Bayan C", Ronaldo da "X" olarak adlandırılıyor. İfadeye göre Ronaldo'ya "o gece neler olduğu" sorulduğunda futbolcu şöyle yanıt verdi: "Onunla birlikte olduk. Aslında istemediğini söylüyordu ama beden dili bunun tam tersini ifade ediyordu." dedi.

Daha sonra onunla birlikte olmaya devam ettim. Biraz kabaydı. O sırada bedeninde bazı morluklar oluştu. Bütün bu olaylar olurken o "Bunu yapma" demeyi sürdürüyordu."

Ronaldo'nun avukatının "Bayan C. olay sırasında hiç sesini yükseltti mi çığlık attı mı" sorusuna da "Defalarca "hayır" dedi ve durdu" diye yanıt verdi. Olay bittikten sonra ise Ronaldo genç kadının kendisine "Beni sen zorladın" diye kızdığını ve "Sen salaksın, ben diğerleri gibi değilim" dediğini belirtti. Futbolcu, bunun üzerine genç kadından özür dilediğini söyledi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları