Kıyıya Vuran Ürkütücü Canlının Gizemi Çözülemedi. Meksika'da sahile vuran tuhaf canlı hakkında, ne olduğu ile ilgili de pek çok teori ortaya atıldı. Meksika'nın Mazatlan şehrindeki sahilde güneşlenenler hayatlarının şokunu yaşadı. Karaya vuran korkunç görünümlü devasa "deniz canavarını" görenler ne ile karşılaştıklarına anlam veremedi.


Uzaydan Geldiğini İddia Ettiler

Beatriz Morales Acuna isimli kadın tarafından bulunan yaratık denizden çıktıktan sonra karada gören kadın, onu önce halat zannettiğini yakında bakınca gerçeği anladığını söyledi. Yaratığı hemen fotoğraflayıp sosyal medyadan paylaşan kadın yüzlerce yorum aldı. Hayvanın ne olabileceği ile ilgili tahminler yürüten insanlar arasında bunun bir yılan balığı olduğunu söyleyen de uzaydan geldiğini iddia edenler de vardı.

Deniz Kertenkele Balığı Olabilir Mi?

Bazıları canlının, dünyanın dört bir yanındaki tropikal ve subtropikal denizlerde bulunan ve genellikle deniz tabanında yaşayan bir derin deniz kertenkele balığı olabileceğini söylerken canlının ne olduğu henüz kesinliğe kavuşmadı.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları