Fener Ol kampanyasının WinWin programında Acun Ilıcalı, Mesut Özil'in bir gün fenerbahçe forması giyeceğini söyledi. Mesut Özil fenerbahçeye gelecek mi bilinmez ama bir gün elbet girecek demesi büyük ses getirdi. Acun ılıcalı fenerbahçeye mi transfer olacak? Acun Ilıcalı Mesut Özil'i transfer mi edecek? Ali koç Mesut'u transfer edecek mi? Mesut Özil'in ne kadar süreli sözleşmesi var? sorularının cevapları Biliniyo'da...

"Fener Ol" kampanyası ile Fenerbahçe'nin gelişimi konusunda bağışlar toplayan Acun ılıcalı, "Mesut Özil bir gün Fenerbahçe formasını giyecek" demesi Fenerbahçe taraftarlarını heyecanlandırdı.

Acun Ilıcalı'nın sunduğu programda Ali Koç ile arasında geçen ilginç diyaloglar izleyenleri heyecanlandırdı. Arsenal'da forma giyen Mesut Özil'in Fenerbahçe'de forma giyme ihtimali dahi büyük ilgi gördü.

Acun Ilıcalı'dan "Bir Gün O Formayı Giyecek"

Mesut Özil ile 3 saat geçirdiğini ve sohbet ettiklerini söyleyen Acun Ilıcalı, "Mesut'un Arsenal ile 2 yıllık sözleşmesi var ama dün akşam birlikteydik ve şunu anladım. Mesut bir gün Fenerbahçe forması giyecek" ifadelerini kullandı.Açıklamalar ardından Ali Koç ve Acun Ilıcalı'nın karşılıklı atışmaları sıcak dakikalara neden oldu.

O Zaman Arayıp İki Sene Sonra İçin Söz Alalım

Fenerbahçe'nin Başkanı Ali Koç'ın  "Bu sene gelmeyecek mi diyorsun?" sorusuna ise Acun Ilıcalı, "Arsenal ile sözleşmesi bulunuyor" dedi. Bunun üzerine Ali Koç, "O zaman telefonla bağlanalım, iki sene sonra için söz alalım" dedi. Konuşmalar esnasında sürekli olarak karşılıklı espri niteliğindeki konuşmalar için iki sene sonrasında ne olacak merakla bekliyoruz...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları