Gökhan Gürlek’ten Dijitalleşme Açıklaması

Prokule Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gürlek, dijitalleşen dünya ve Prokule Türkiye’nin dijital yatırımları ile ilgili açıklamalarda bulundu.İşte detaylar…

Dijitalleşme ve dijital girişime önem veren, dijital medyayıaktif olarak kullanan ve gelişen dünya teknolojisine ayak uydurabilen Ankara’nınen büyük gayrımenkul markalarından biri olan Prokule Türkiye’nin Yönetim KuruluBaşkanı Gökhan Gürlek, “Dünyanın en zengin insanları geçmiş dönemde bilinenmeslek dallarıyla ürün bazlı satışlarla kazançlar elde ediyordu. Teknolojikgelişmeler ve çağın dijitalleşmesi ardından dijital platformlara yatırımlaryapan şirketler hızla büyüdü. Geleneksel pazarlamayı kullanan ve dijital kanallarınıgüçlendirmeyen şirketler ise tarihe karıştı. Biz Prokule Türkiye olarak, gelişendünya şartlarına hızlı bir şekilde uyum sağlayabilmek için çalışmalarımızısürdürüyoruz. Gerek pandemi süreci gerekse teknolojik gelişmeler insanlarındijtal platformlarda geçirdiği zamanı arttırdı. Geleneksel pazarlamayöntemlerinin aksine artık dijital pazarlama daha büyük önem taşıyor. Bunedenle bizde dijital alanlara yatırımlar yapmaya devam ediyoruz.” Dedi.

Türkiye’de hızla artan sosyal medya kullanımına yönelikyaptığı açıklamada ise “İnsanlar eskiden uyandığında standart olarak yüzünüyıkar ve ardından kahvaltısını yapardı. Artık daha gözünü açmadan, bilinciaçılır açılmaz telefonuna sarılıyor ve mesajlarını kontrol ediyor.  Bu nedenle artık her sektör dijitalplatformlarda var olmalı ve gerek reklam gerekse satış konularında gerekliçalışmaları yapmalıdır.” açıklamalarında bulundu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumlarıtwitter takipçi hilesi twitter favori hilesi