Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni İmajıyla Herkesi Büyülüyor
Kıvanç Tatlıtuğ uzun bir sürenin ardındanyönetmen Uluç Bayraktar'ın nikahında ortaya çıktı. Bir süredir ekranlarda yer almayı tercih etmeyen Kıvanç Tatlıtuğ yeni imajı ile herkesi büyüledi. Uzunsüredir birlikte olduğu Alara Hamamcıoğlu ile nikah masasına oturarak evlenenUluç Bayraktar’a bu mutlu gününde birçok ünlü isim eşlik etti.

Nikah töreninde en az çift kadar Kıvanç Tatlıtuğ da eşiyle birlikte dikkatleri üzerine çekti. Tatlıtuğ çifti, 2016 senesinin Şubat ayında yaklaşık 50 kişinin katıldığı bir davette Paris'teki Türk Büyükelçiliği'nde evlenerek dünya evine girmişti.

Sinema ve dizi dünyasının birçok ünlü ismi Uluç Bayraktar ile Alara Hamamcıoğlu’nun dünya evine girdiği nikah töreninde bir araya geldi. Magazin dünyasından da pek çok isim bu törende yer aldı. Cansu Dere, Özge Özpirinçci ve Rıza Kocaoğlu gibi birçok ünlü isim çifti nikah töreninde yalnız bırakmadı. Nikah törenine Kıvanç Tatlıtuğ da eşi Başak Dizer ile birlikte katılım gösterdi. Renkli anlara imza atan uçak töreninde Kıvanç Tatlıtuğ ve eşinin çekilen aşk dolu fotoğrafları büyük ilgi gördü. On binlerce beğeni alan bu fotoğraf hakkında birçok kişi yorum yaptı. Paylaşılan fotoğraf kısa süre içerisinde sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer aldı.

Brad Pitt’e Benzetildi

Ekranlardan epey bir zamandır uzak olan Kıvanç Tatlıtuğ, 37 yaşında olmasına rağmen hala yakışıklılığını korumaya devam ediyor. Eşiyle birlikte çektirdiği fotoğraf karesinde uzun saçları ile görülen Tatlıtuğ birçok kişi tarafından Brad Pitt’e benzetildi. Uzattığı saçlarını toplayan Kıvanç Tatlıtuğ yeni imajı ile sosyal medyayı yıktı geçti. Birçok sosyal medya kullanıcısı fotoğrafı beğenerek olumlu yorumlar yaptı. Oyuncunun yıllar geçtikçe karizmasını ve yakışıklılığını daha da arttığını fareden hayranları, oyuncuya yerli Brad Pitt benzetmesinde bulundu.

Yapılan yorumların birçoğunun olumlu olması ve yeni imajının beğenilmesi üzerine Kıvanç Tatlıtuğ cevap niteliğinde yeni bir fotoğraf daha yayınladı. Paylaştığı yeni fotoğrafta Tatlıtuğ yan profil üzerinden poz verdi. Tatlıtuğ, siyah gömleği ve gözlüğü ile yine beğenileri üzerinde topladı. Oyuncunun paylaştığı ikinci fotoğrafta kamera emojisi kullanması dikkat çekti.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://biliniyo.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

smm panel Twitter Trend Topic Al