AYCAN YANAÇ’TAN SURVİVOR İTİRAFI!
Aycan Yanaç’tan Survivor itirafı: Bir ara adadan kaçmaya çalıştım.

Kadın futbolcu Aycan Yanaç, Alişan ve Demet Akalın’ın sabah programına konuk oldu. Survivor’da yaşanan zorluklardan bahseden Yanaç, bir itirafta bulundu.

”Adadan Kaçmayı Düşündüm”

Çekimleri Dominik Cumhuriyeti’nde yapılan Survivor 2020’nin çok zorlu bir yarış olduğunu söyleyen Yanaç, “Ada hayatı ilk başlarda çok zor geçti hiç kalmak istemiyordum. Oradan kaçmaya bile çalıştım. Aileden ayrı kalmak, özlem bir zamandan sonra alışılıyordu. Ama beni en çok zorlayan yerde yatmak oldu. Yağmur yağıyor, üşüyorsun. Uykun var, uyuyamıyorsun. Açsın yemek yiyemiyorsun bunlar gerçekten çok zordu. Zamanla alışmak zorunda kaldık, alıştıkça da güzel gelmeye başladı” dedi.

”Sercan Aslında Antipatik Değilmiş”

Adadaki arkadaşlıklardan bahseden Yanaç ”İlk başlarda Elif ile çok iyi anlaşıyorduk, ada hayatına alıştıkça Sercan ve Aşkım ile de güzel anlaştım. Aşkım’ı herkes kötü gibi görüyor ama çok tatlı birisi… Sercan mesela elendikten sonra öğrendim çok antipatik duruyormuş ama öyle değil yenilmeyi sevmediği için hırslıydı. Çok iyi bir insan o bizi hep kollarının altına alıyordu.”sözlerini söyledi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://biliniyo.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

smm panel Twitter Trend Topic Al