Ünlülerin İlk Aşklarını Hatırlıyormuydunuz?

Şarkılarıyla , oyunculuklarıyla veya şanslarıyla bir şekilde şöhret kapılarını arayan ünlülerin ünlü olması ardından hayatlarındaki değişik sevgilileriyle başlamıştı. İşte şöhret basamaklarını çıkmaya başladıkları an ki ilk aşkları...

1. ALİŞAN - SEZİN ERBİL

ALİŞAN - SEZİN ERBİL

Şarkıcı Alişan'ın ilk medyatik aşkı Gülşen olsa da, hafızalarda yer eden asıl birlikteliği şovmen Mehmet Ali Erbil'in kızı Sezin ile olan aşkıydı.

2. ÇAĞLA ŞIKEL - BOZOK GÖREN

ÇAĞLA ŞIKEL - BOZOK GÖREN

Emel Müftüoğlu'nun klibinde tanışan Bozok Gören ve Manken Çağla Şıkel de ilk görüşte aşktan nasibini alanlardan. Henüz 20 yaşındayken aşk yaşamaya başlayan ikili geçen 2.5 yılın sonunda "aradaki saygının bitmesini" gerekçe göstererek yollarını ayırdı.3. AYSUN KAYACI - EMRE AŞIK

AYSUN KAYACI - EMRE AŞIK

Manken - futbolcu aşkının en güzel örneği olarak gösterilen çift, Aysun Kayacı'nın adının Fatih Aksoy ile aşk dedikodularına karışmasının ardından 7 yıllık ilişkisini noktaladı.

4. BURAK KUT - MELTEM CUMBUL

BURAK KUT - MELTEM CUMBUL

Şarkıcı Burak Kut ilk albümü "Benimle Oynama" sayesinde sadece şöhretin kapılarını aralamakla kalmadı, kendisini medyatik bir aşkın da içinde bulmuştu.

5. CEM YILMAZ - ZEYNEP TÜMERDEM

CEM YILMAZ - ZEYNEP TÜMERDEM

Sanat âleminin kahkaha makinesi Cem Yılmaz ilk medyatik ilişkisini Zeynep Tümerdem ile yaşadı.Üç yıl boyunca bir dargın bir barışık ilerleyen aşk sonunda bitti.Aşk defterinde Sema Şimşek, Meltem Hakarar, Demet Şener, Selin Toktay gibi güzellerin yazılı olduğu Cem Yılmaz, son olarak Cansu Dere ile yollarını ayırdı. Ardından Ahu Yağtu ile dünyaevine giren ve Kemal adında bir oğlu olan ünlü şovmen bu ilişkisinde de mutluluğu bulamadı. 

6. DENİZ SEKİ - ÖMER SEVAL

DENİZ SEKİ - ÖMER SEVAL

Şarkıcı Deniz Seki'nin ilk medyatik aşkı Ömer Seval ile olan birlikteliğiydi.Adı Okan Bayülgen ile aşk dedikodularına karışan Deniz Seki, son olarak evli ve iki çocuk babası Hüsnü Şenlendirici ile aşk yaşadı.

7. DOĞA RUTKAY - MEHMET ALİ ALABORA

DOĞA RUTKAY - MEHMET ALİ ALABORA

Tiyatrocu Aziz Rutkay'ın kızı Doğa Rutkay'ın kameralar önüne el ele çıktığı ilk sevgilisi Mehmet Ali Alabora'ydı.

8. KENAN DOĞULU - BİLLUR KALKAVAN

KENAN DOĞULU - BİLLUR KALKAVAN

İlk albümü 'Yaparım Bilirsin'i 1993 yılında çıkaran ve bu albümle şöhret kapısını ardına kadar açan Kenan Doğulu, ilk medyatik aşkını kendisinden 12 yaş büyük olan Billur Kalkavan ile yaşadı.

Mehmet Ali Erbil'in ilk medyatik aşkı Muhsine Kamiloğlu'ydu. Bu aşk öyle büyüktü ki, Erbil kısa sürede nikâh masasına oturdu. Çiftin bu evlilikten Sezin ismini verdiği bir kızı oldu.

10. MERVE SEVİ - PAŞHAN YILMAZEL

MERVE SEVİ - PAŞHAN YILMAZEL

Oyuncu Merve Sevi, ilk medyatik aşkını henüz 17 yaşındayken kendisi gibi oyuncu olan Paşhan Yılmazel ile yaşadı. Kıskançlık krizlerini sebep gösteren çift, yollarını ayırdı.

11. MUSTAFA SANDAL - TUBA ÜNSAL

MUSTAFA SANDAL - TUBA ÜNSAL

Popçu Mustafa Sandal'ın bilinen en medyatik aşkı manken Tuba Ünsal ile yaşadığı birliktelikti.

12. OKAN BAYÜLGEN - ZEYNO GÖNENÇ

OKAN BAYÜLGEN - ZEYNO GÖNENÇ

Şovmen Okan Bayülgen, magazin basınında yer eden ilk medyatik ilişkisini oyuncu Zeyno Gönenç ile yaşadı. Çift birlikteliklerini sürpriz bir kararla resmiyete dönüştürdü ve nikâh masasına oturdu. Evliliklerinde, aradıklarını huzuru bulamayan ikili kısa sürede anlaşmalı olarak boşandı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumlarıtwitter takipçi hilesi smm panel