Genç Gösteren Makyaj Nasıl Yapılır ?
Makyajınızı Doğru Admlarla Yaparsanız Her Zaman Taze ve Genç Bir Görünüme Sahip Olursunuz . İşte Araştırıp Sizler İçin Derlediğimiz Adımlar ..

1-Öncelikle yaşlı görünmemek için ışıltılı tonlu makyajlardan uzak durmalısınız.Pırıltılı ve köpüklü makyaj sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösterecektir emin olun.Özellikle 20 yaşlardaki bayanların daha büyük görünmesine sebep olur.

2-Yüzünüzde parlaklık içeren ürünleri kullanmamalısınız.Yüzünüzü daha mat yapmak için nemlendiricileriniz de toz ürünleri kullanın.Ancak çok fazla toz ürün kullanmak kırışıklıkları daha fazla ele verir.Bunun için dozunu iyi ayarlamalısınız.

3-Maskara kullanımında siyah renkten yana tercihinizi kullanın.Yeşil ,mavi,mor gibi renklerden uzak durun.Bir kat maskara kullanımı her zaman daha doğal görünür ve sizi genç ve taze yapmak için yeterlidir.

4-Makyaj yaparken çok fazla aşırıya kaçmayın.Makyaj kusurlarınızı örtmeye yardımcı olur elbette fakat çok fazla yapılması sizi kötü gösterir.Makyajı kalın bir tabaka halinde uygularsanız kırışıklıkları ve ince çizgileri çok fazla ön plana çıkarır.Bunun için özellikle fondöteninizi ince bir tabaka halinde uygulayın.Makyajdan önce mutlaka nemlendiricinizi uygulayın.

5-Dudaklarınızda çok fazla mat renk olan rujları kullanmayın.Çünkü mat rujlar ağız çevresindeki ince çizgileri daha belirgin hale getirir.Ruj renginizi çok parlak olan renklerden de seçmeyin.Krem rujlar en doğru tercih olacaktır.

6-Kahverengi gibi renkler yerine siyah sıvı eyeliner kullanın.İnce şekilde gözlerinizin dış köşesine doğru sürün.Koyu göz farı kullanarak bakışlarınızı az dramatik daha genç ve parlak gösterebilirsiniz.Genç gösteren makyaj hileleri ile her zaman genç ve taze bir görünüme sahip olacaksınız.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://biliniyo.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

twitter profilime bakanlar smm panel Twitter Trend Topic Al