Burca Göre İdeal Saç Modelleri
Saç modeliniz hakkında karar veremiyorsanız burcunuz bu konu hakkında size yardım edebilir. Hangi saç modeline daha uygun olduğunuzu burçlarınıza göre belirleyebilirsiniz. Burçlar güzellik kavramını da etkilemektedir. Burçlara göre en uyumlu ve en güzel saç modellerini merak ediyorsanız, gelin birlikte burçlara göre ideal saç modelleri konusunu inceleyelim.

2. Koç Burcu Kadını

Koç burcu kadınlar için en ideal saç modelleri uzun saçlar olmaktadır. Uzun saçları seven Koç burcu kadınları, genellikle karşımıza at kuyruğu olarak toplanan saçlar ile çıkar. Bunun dışında kısa ve küt saç modelleri de Koç burcu kadınları tarafından tercih ediliyor.

3. Boğa Burcu Kadını

Boğa burcu kadınları genellikle doğallığa önem vermektedir. Bu yüzden düz kendiliğinden dalgalı saç modellerini tercih ederler. Boğa burcu kadınlarda abartılı saç modellerini kolay kolay göremezsiniz.

4. İkizler Burcu Kadını

İkizler burcu kadınlar canlı ve enerjik karakter yapısına sahiptir. Bu yüzden genellikle eğlenceli ve hemen şekil alan saç modellerini tercih ederler. Saçları ile sürekli oynamayı ve farklılıklar yapmayı oldukça severler. Bu yüzden İkizler kadınını farklı renklerde burca göre saç modelleri ile görebilirsiniz.

5. Yengeç Burcu Kadını

Yengeç burcu kadınları oldukça narin ve duygusal karaktere sahiptir. Romantizme yakın olan Yengeç burcu kadınlar bu yüzden uzun dalgalı saçları tercih ederler. Romantik bir at kuyruğu veya sıcakrenk tonları yine Yengeç burcu kadınları için uygundur.

6. Aslan Burcu Kadını

Asalete ve zarafete önem veren Aslan burcu kadını, hacimli saçları tercih eder. Aslan burcu kadınını kısa ve küt kesilmiş saç modeli ile görebilirsiniz. Aynı zamanda kahkül de Aslan burcukadınının tercihleri arasında yer almaktadır.

7. Başak Burcu Kadını

Başak burcu kadını detaycı olması nedeniyle dağınık saç modellerinden uzak durmaktadır. Genellikle Brezilya fönü ile düzleştirilmiş saçları tercih eder. Bununla beraber düzgün bir topuz da özel günlerde tercihleri arasında yer alabilir.

8. Terazi Burcu Kadını

Uyumlu bir yapıya sahip olan Terazi burcu kadını kendisini hava katan ve her ortama uygun saç modellerini tercih etmektedir. Örgülü saç modelleri onun için en ideal saç modelleri arasında yer alır.  

9. Akrep Burcu Kadını

Sürekli havalı ve bakımlı görünmek isteyen Akrep burcu kadını, parlak ve düz saçları tercih eder. Bu saç modelleri kendisine bu konuda yardımcı olmaktadır.  

10. Yay Burcu Kadını

Oldukça hareketli ve enerjik olan Yay burcu kadına onun saçlarına da yansıtır. Üstten toplanmış topuzlar ve salınan saçlar yay burcu kadınının favorileri arasında yer almaktadır. 

11. Oğlak Burcu Kadını

Ciddi bir karaktere sahip olan Oğlak burcu kadını ensesinde topladığı topuzlara ilgi duymaktadır. Saçını şeklinde uzun süre kalması için hiç düşünmeden bütün bir sprey şişesini saçına boşaltabilir. 

Burçlara göre saç modelleri konusunda burcunuza göre karar verebilirsiniz. Böylece şık bir uyumyakalayabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://biliniyo.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

smm panel Twitter Trend Topic Al