Bir Kadının Bir Erkekle Yatması İçin 5 Sebep
Kadınların , Erkeklerden 3 kat daha fazla hoşlandığı bir şeyin erkeklerin daha fazla istemesinin sebebini bilmiyoruz ama kadınların erkeklerle yatması için geçerli sebepleri sizler için hemen listeliyoruz. Sizde diğer sebepleri yorum bölümüne yazarak yorumunuzu belirtebilirsiniz.

1. Erkeği Gerçekten Seviyorsa Ve Güveniyorsa Yatar

Erkeği Gerçekten Seviyorsa Ve Güveniyorsa Yatar

Bir kadını bir erkeğe bağlayan ve herşeyini önüne sermesi ona olan aşkıyla doğru orantılıdır. Bir kadın , bir erkeği seviyorsa o iş her yere gider bunu unutmayın...

2. Hormonları Tavansa Ve Artık Katlanamıyorsa Yatar

Hormonları Tavansa Ve Artık Katlanamıyorsa Yatar

Kadınların ilişkilerde 3 kat daha zevk almasının sebebi hormonlarının 3 kat daha yoğun çalışması olduğunu biliyoruz. E böyle baktığınızda hormonlar bir bombadır.O bombanın içerde ne etkiler yarattığını bir kadından başkasıda bilemez.

3. Aklına Koymuştur Ve İntikam Almak İstiyordur Yatar

Aklına Koymuştur Ve İntikam Almak İstiyordur Yatar

Bir kadın bir erkeği takıntı ederse o erkeğin ya uçması ya da kaçması lazım. Bir kadın bir erkeği kafasına koyarsa onu elde etmek için ona onun istediğini verebilir. Bir erkeği etkilemenin yolunu yatak olarak gören bir kadın aklına koyduğunu yapmak için elinden gelenin fazlasını yapabilir.

4. Unutmak İçin Yatar

Unutmak İçin Yatar

Kadın psikolojisini anlamak için uzun süreler master bile yapsanız nafile... Kadının üzülmesi başınıza ne sorunlar yaratır asla bilemez yada tahmin edemezsiniz. Bir kadın üzüntüsünü unutmak için bir erkekle yatabilir. Yatar demiyoruz bak , yatabilir diyoruz.

5. Keyfinin Kahyası Yatmak İsterse Yatar

Keyfinin Kahyası Yatmak İsterse Yatar

Bir kadın , keyfinin kahyasıyla tanışır ve onunla iyi anlaşırsa her an herşeyi yapabilir. Asla yapmaz dediğiniz şeyleri öyle bir yapar ki ,çok şaşırırsınız... Bir kadının o an ne düşüneceğini asla bilemezsiniz , neler yapacak , neler söyleyecek , kimle , nerde ,nasıl .... Hepsi sizin için soru işareti olarak kalır.

Hey selam, ben Biliniyo Editörü! Sizler için içerikler hazırlıyor ve paylaşıyorum. Umarım biliniyo.com'da keyifli vakit geçiriyorsunuzdur.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://biliniyo.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

smm panel Twitter Trend Topic Al