2019'un Trend Saç Renkleri !
Saçlarımız Güzelliğe Nokta Koyan Son evre . Bu Evrede Senin Trendlerin Neler ? İşte Sezona Damga Vuracak Trend Saç Renkleri..

Gümüş Sarı Saç Rengi

Gümüş Sarı Saç Rengi

Sarı ve gümüş rengin birleşiminde ortaya çıkan hoş bir renklendirmedir.  Çok fazla bilinirliği yoktur. Çoğu bayanın bu tondan haberi bile yoktur. Yeni yılla beraber çok popüler olacağının altını çizelim kesinlikle deneyin deriz. Gümüş ve sarı tonları çok beğenen bayanların çift yönlü kullanabileceği güzel bir renk karışımıdır.

 

Platin Sarı Saç Rengi

Platin Sarı Saç Rengi

Birçok ünlünün de ilgi gösterdiği bir tondur. 2019 yılında altın çağını yaşayacak. 2019 saç rengi trendleri için en ön sıralarda olacağı düşünülen bir sarı renk tonudur.  İbreniz birazcık daha açık renklerden yana ise deneyebilirsiniz.

Karamel Sarı

Karamel Sarı

Bu saç renginin beğenilmesi için çok fazla nedeni var. Soğuk ve sıcak tonları bir arada bulunduruyor. Ayrıca çok zarif bir tondur.  Her yaştan bayanın rahatlıkla deneyeceği bir renktir. Birazcık soluk ve altın bronz görünümü verdiğini de hatırlatırız.

Krem Sarı Saç Rengi

Krem Sarı Saç Rengi

Krem sarısı saç rengi, platin sarısı saç renginin bir çeşit sarımtırak tonudur. Çok harika bir parlaklığı ve canlılığı var. Sarı renk içinde en favori olacak saç rengi tonudur. Saç renginiz için sarı düşünüyorsanız kesinlikle denemelisiniz. 2019 yılında da çok fazla göreceğimiz renklerin başında geliyor.

Gül Altın Saç Rengi

Gül Altın Saç Rengi

Çok canlı ve ilgi çekici bir renk. Erkekleri etkilemek için kullanılabilecek saç renginin başında gelmektedir. Canlı bir saç rengi tonu isterseniz gül renginden faydalanabilirsiniz.

Koyu Köklü Saç Renkleri

Koyu Köklü Saç Renkleri

Saç köklerini koyu renge boyatarak diğer kısımları da diğer renklere boyatarak kullanmak moda. Koyu renkli saç kökleri çok fazla ilgi görmeye aday. Birçok tasarımcı bu saç rengi stilini defilelerde sıklıkla kullandı.

Ombre Saç Renklendirmesi

Ombre Saç Renklendirmesi

Ombre  birkaç yıl daha zirvede olmaya devam edecektir. Kendi içerisinde birçok çeşidi olan bu saç boyama tekniği çok ilgi görüyor. Tüm bayanlara yakışması da bunda etkendir. Bunun yanında deneyebileceğiniz birçok varyasyon olması da bayanların ilgisini çekmede etkili oluyor.

Yoğun Siyah Saç Rengi

Yoğun Siyah Saç Rengi

Yoğun siyah saç rengi altın çağını yaşayacaktır. Beyaz tenli bayanlar siyah renk öyle bir yakışır ki bu etkiyi başka saç rengi ile elde edemezsiniz. Yoğun siyahlar  beyaz tenli bayanlara çok cezbedici etkiler oluşturacaktır.

Bitter Çikolata Saç Rengi

Bitter Çikolata Saç Rengi

Bitter çikolata saç rengi koyu tonlu saçlar içinde en popüler saç rengi olacak 2019 yılında. Çok yoğun ve doğal bir renk olduğu içinde çok beğeniliyor.

Yoğun Kızıl Saç Rengi

Yoğun Kızıl Saç Rengi

Koyu ve açık tonlardan sıkılmış olanlara daha değişik bir kızıl tonu sunmayı düşündüler tasarımcılar. Yoğun kızılla her ortamda kendinizi fark ettirebilirsiniz. Çok güzel yansımasının olduğu kesin. Yalnızca bu rengin bakımına dikkat etmelisiniz.

Gölgeli Saç Renklendirmesi

Gölgeli Saç Renklendirmesi

Saçların bir kısmına zıt renklerle efekt verme işlemidir. Tümden değişimlerden çekinenler için oluşturulmuş bir yöntemdir. Güzel yönleri çok fazladır, denenebilir.

Piksel Tekniği

Piksel Tekniği

Bu teknik çok zaman alıcı ve karmaşıktır. Bundan dolayı da işinde uzman bir saç stilisti tarafından yapılmalıdır. Piksel saç boyama tekniği benzersiz özgün bir yöntemdir. Öz güveni olan bayanların farklılık için deneyeceği ideal bir stildir. Her yerde kullanımı zordur bunu bilerek tercih yapmanızda fayda olacaktır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://biliniyo.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

twitter profilime bakanlar smm panel Twitter Trend Topic Al