Gökçe Bahadır Kimdir?
Yaprak Dökümü dizisi ile hayatımıza giren ve ardından oyunculuğuyla Türk halkının beğenisini kazanan Gökçe Bahadır'ın kim olduğunu sizlerle paylaşıyoruz. Gökçe Bahadır Kaç yaşında? Gökçe Bahadır nerelidir? Gökçe Bahadır oynadığı diziler hangileridir? İşte detaylar...

Gökçe Bahadır 9 Kasım 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesi Dilek Bahadır, babası Mehmet Ali Bahadır’dır. Akademi İstanbul Radyo ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur. Öğrencilik yıllarında ise Fenerbahçe FM’de radyo programı sunmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Gökçe Bahadır, mezun olduktan sonra Best TV’de VJ’lik ardından Show TV’de yayınlanan Sinyal programının sunuculuğunu yapmıştır.

2001 yılında “Tatlı Hayat”, 2002 yılında “Beşik Kertmesi”, 2003 yılında “Mühürlü Güller” gibi dönemin başarılı dizilerinde bölümlük roller ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. 2003-2005 yılları arasında “Hayat Bilgisi” isimli dizide “Törpü” karakterini canlandırmıştır ve geniş kitlelerce tanınmıştır. Daha sonra “JoJo” isimli çocuk programını sunan Gökçe Bahadır, dönemin reyting rekortmeni “Yaprak Dökümü” isimli dizide canlandırdığı “Leyla” karakteri ile en dikkat çeken oyunculardan biri olarak büyük bir beğeni toplamıştır. “Kayıp Şehir”, “Aramızda Kalsın”, “Hatırla Gönül” ve “Adı Efsane” isimli dizilerde de başarılı roller ile yer almıştır.

24 Ekim 2017 tarihinde Star TV’de yayınlanmaya başlayan “Ufak Tefek Cinayetler” isimli dizide “Oya” karakterine hayat vermiştir ve oyunculuk kariyerinin zirvesini bu dizide yaşamıştır.

Gökçe Bahadır, oyuncu Kemal Sunal’ın oğlu oyuncu Ali Sunal ile 22 Temmuz 2011 tarihinde evlenmiştir. 23 Şubat 2012 tarihinde ise boşanmıştır.

Hey selam, ben Biliniyo Editörü! Sizler için içerikler hazırlıyor ve paylaşıyorum. Umarım biliniyo.com'da keyifli vakit geçiriyorsunuzdur.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://biliniyo.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

smm panel Twitter Trend Topic Al