Aylık 1.5 Milyardan fazla kullanıcı tarafından kullanılan YouTube'da yeni bir güncelleme geliyor. Youtube'da fazla zaman geçirenler için kendi belirledikleri sürelerde molalar verilerek kullanıcılar uyarılacak.

Google’ın 8 Mayıs-10 Mayıs tarihleri arasında Silikon Vadisi’nde gerçekleştirdiği ve birçok yeniliğin tanıtıldığı etkinliğe ilgi oldukça fazlaydı. Etkinlik bitmiş olmasına rağmen Googletarafında yenilikler paylaşılmaya devam ediliyor.

Son olarak YouTube için duyurdukları mola ver özelliği birçok YouTube bağımlısının işini kolaylaştıracak gibi görünüyor.GENÇLER SAATLERCE BİLGİSAYAR BAŞINDA YOUTUBE VİDEOLARI İZLEYEREK ZAMAN GEÇİRİYOR

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de YouTube’a ziyaret çok fazla. Ayrıca geçimini YouTube üzerinden sağlayan milyonlarca insan varken haliyle sitenin aylık kullanıcı sayısı 1.5 milyarı geçiyor. Özellikle genç yaşta insanların YouTube üzerinde saatlerce vakit harcadıklarını fark eden Google yetkilileri, yeni duyurdukları mola ver özelliğini tüm kullanıcılarla paylaşmaya hazırlanıyor.

MOLA ARALIKLARINI İZLEYİCİLER BELİRLEYECEK

Bu özellikle sayesinde belirleyeceğiniz 15, 30, 60, 90 ve 180 dakikalık zaman dilimi dolduğu takdirde YouTube size mola vermeniz konusunda bir hatırlatmada bulunacak. İsteğe göre devam edebilecek ya da mola verebileceksiniz.

Yakın zamanda tüm iOS ve Android kullanıcıları ile paylaşılacak olan özellik, daha sonra bilgisayar üzerinde de kullanılabilecek. Daha kaliteli bir YouTube deneyimi amaçlanan mola ver özelliği ile birlikte ayrıca bildirimleri sessize al butonu da eklenecek.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları