Eşi ve aile dostlarının beraberinde Demet Akalın'ın sahne aldığı mekana izlemeye giden Alişan, gelen hesap karşısında şoka girdi. Demet Akalın daha ilk şarkısını söylemeye yeni başlamışken hesabın geldiğini dile getiren Alişan, "Kredi kartımdan 4 bin TL çektiler" dedi.

Tatil beldesi Bodrum'da ailesi ve aile dostları ile tatile giden Alişan, Deniz-Esra Erdem ile birlikte Demet Akalın'ın sahnesini izlemeye gitti. Konser için ön masada yer alan Alişan, Demet Akalın'ın sahnede şarkısını söylemeye yeni başlamışken gelen hesap karşısında şaşkına döndü.

"DAHA İLK ŞARKISINI OKURKEN BİZE HESAP GELDİ"

Olayın detaylarını anlatan Alişan, Demet Akalın'ın daha ilk şarkısını okurken hesap geldi. Alişan, "Ben de 'Hayırdır ne hesabı' dedim ve garson tarafından 'Hesabı hemen almamız gerekiyor, biz öyle yapıyoruz' dedi. Ben de 'Tamam o zaman mekan sahibiyle görüşeceğim' dedim. İşin tuhafı sadece bizim masadan hesap alındı, diğer masalardan o sırada hesap falan alınmadı. 'Daha konser başlayalı 50 saniye olmuş hesap ne demektir' dedim ve garsonu çağırdım" ifadelerine yer verdi.

"KREDİ KARTIMDAN 4 BİN TL ÇEKTİLER"

Alişan konuşmasının devamında şu ifadeleri kullandı:

"'Hesabı ödeyip kalkıyorum' dedim. Sonra gelip özür dilediler ama ben kabul etmedim. Kredi kartımdan 4 bin TL çektiler. Hesap krizi diye bir şey yok sadece saygısızlık var. Söylendiği gibi ödediğim para da hesabıma iade edilmedi, öyle bir şeyi de zaten kabul etmem. Demet'le konuştum o da çok şaşırdı"

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları