Almula Merter Churm, "Gelene hoş geldin, gidene güle güle"

Yaşam koçluğu, oyunculuğu,, seslendirmenliği ve bir çok farklı alanda profesyonel çalışmalarıyla tanıdığımız Almula Merter Churm, instagram hesabında yaptığı paylaşımlarla takipçilerinin yüreklerine dokunuyor. Almula Merter Churm'un İnstagram paylaşımına beğeni yağdı.

Sosyal Medya'da takipçi sayısı hızla artan ve takipçileri tarafından büyük ilgi gören Almula Merter Churm'un paylaşımları takipçileri tarafından büyük ilgi görüyor. Yaptığı paylaşımlar binlerce takipçisi tarafından beğeni yağmuruna tutuluyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Almula Merter Churm, takipçilerine bir çok farklı konuda tecrübelerini aktarıyor. Yeni bir kitap çıkarmaya hazırlanan Almula Merter Churm'un yeni kitabı takipçileri tarafından büyük heyecanla beklenmeye başladı.

Almula Merter Churm'un Paylaşımı

Almula Merter Churm'un Yazısı

Hayatından gitmek isteyeni hâlâ niye tutmak için çaba harcıyorsun? Bırak, gitsin. Kafasına koyduysa zaten er ya da geç yapacaktır. Ha bugün ha yarın, ne farkedecek? Onun yerine sen gitmesini söylersen başın göğe mi erecek? Sen niye güzel gönlünü üzüyor, ömründen zaman çalıyorsun? Çözemiyorsan, olmuyorsa bırak. Kendini hırpalama. Boşalan herşeyin yeri dolar; sen gönlünü ferah tut. Ama kaçan zaman sana sonsuza kadar elveda der. Seçim senin. Gelene hoş geldin, gidene güle güle. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumlarıtwitter takipçi hilesi twitter favori hilesi