Hayvanlar Üzerinde Test Yapmayan Markalar
Maalesef ki güzellik uğruna hayvanlar üzerinde test yapıp onların işkence çekmesine sebep olan bazı markalar var. Bu yüzden bir kozmetik, bakım ürünü alırken tereddüt ederek alıyoruz. Bu yapılan işlemler ne yazık ki hayvanlara zarar vermekle de kalmıyor canlarına mal oluyor. O halde artık markalarınızı size hazırladığımız içerikten seçme vakti. Size sayacağımız markalar hayvanları denek olarak kullanmıyor. Artık kozmetik, bakım alışverişlerinizi bu hayvan sever markalardan almaya ne dersiniz?

1. Urban Care

1. Urban Care

Günümüzde oldukça büyük bir marka olarak tanınan bu isim  hayvanlar üzerinde test yapmıyor. Gönül rahatlığı ile saçlarınıza bakım yapabilirsiniz.

2. Alterra

2. Alterra

Alman markası olarak bilinen Alterra ürünleri, paraben içermiyor ve tamamen hayvan dostu bir marka.

3. Revolution Pro

3. Revolution Pro

Vegan seçeneklerinde mevcut olduğu Revolution Pro, hayvan dostu marka. Özellikle renkli ve cıvıltılı farlarıyla bilinen bu marka oldukça başarılı ürünler ortaya çıkarıyor.

4. Isana

4. Isana

Yine karşınızda hayvan dostu bir marka. Hem hayvan dostu hem de vegan olarak bilinen isana markasını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

5. Flormar

5. Flormar

Kozmetik markası olarak bilinen ve başarı yolunda ilerleyen Flormar markası, hayvanlar üzerinde test yapmıyor ve ojeleri de oldukça meşhur.

6. Eyüp Sabri Tuncer

6. Eyüp Sabri Tuncer

Özellikle pandemi sürecinde elimizden düşürmediğimiz kolonyalarıyla bilinen Eyüp Sabri Tuncer markası tam bir hayvan sever marka. Kozmetik ürünleri, diş macunu ve sıvı sabunları da mevcut olan bu markanın ürünlerini denemenizi gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz.

7. Deborah Milano

7. Deborah Milano

Kozmetik dünyasında çığır açan ve başarı yolunda ilerleyen Deborah Milano markası, kadınların gözdesi. Özellikle hayvanları üzerinde test yapmadan da başarı elde ediyor.

8.KIKO

8.KIKO

Özellikle Türkiye'ye gelmesini dört gözle bekleyen kadınların dileklerini gerçekleştiren KIKO markası bayadır Türkiye'de de satışlarına devam ediyor. KIKO, aynı zamanda hayvan severliği olarakta biliniyor.

9. Love Beauty and Planet

9.  Love Beauty and Planet

Tatlı mı tatlı ambalajlarıyla da bilinen marka hayvanlar üzerinde test yapmıyor. Üstelik temiz içerikli bu marka geri dönüştürülmüş plastik şişeler kullanıyor. Hem doğa dostu hem de hayvan...

10. Kryolan

10. Kryolan

Profesyonel makyajın en iyi adreslerinden birisi olan Kryolan markası, hem vegan hem de hayvan sever olmasına rağmen boş yere hayvanlar üzerinde test yapan markalara kıyasla oldukça başarılı. Can yakmadan da başarılı olunacağının kanıtı.

11. Note

11. Note

Kozmetik dünyasında oldukça başarılı olan Note markasının ürünlerini de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Çünkü Note tam bir hayvan dostu...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://biliniyo.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

smm panel Twitter Trend Topic Al