Kıyametten Sonra:Herkesin Akın Akın Gittiği Yer
Burning Man Festivali'ni duymuş olmalısınız. Gösteri dünyasının önde gelen isimlerinin katılımlarıyla dünyada büyük ses getirdiğini biliyoruz. Şimdi de Mad Max Serisi'ni festivalleştirerek Wasteland'ı hayata geçirdiler. Tüm dünyanın akın akın gittiği festival Wasteland ile ilgili detaylar içeriğimizde...

26-30 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilen "Kıyamet Sonrası" temalı festival California'nın Mojave Çölünde yapıldı. 1 hafta sonu süren bu etkinliğe dünyanın her yerinden katılım gerçekleşti.

Festivalin ilk tohumları 8 yıl önce Mad Max serisi hayranı olan Karol Bartoszynski, Jared Butler ve James Howard tarafından 2010 yılında şekillendirildi. Wasteland Festivali, el yapımı giysileri, filmdekileri andıran atmosferi ve araçlarıyla kendi kitlesini kısa sürede oluşturdu.

Dünyanın en garip ve ilgi çekici festivali olarak bilinen wasteland festivaline katılanların instagramda paylaştığı fotoğrafları sizlerle paylaşıyoruz...

Hey selam, ben Biliniyo Editörü! Sizler için içerikler hazırlıyor ve paylaşıyorum. Umarım biliniyo.com'da keyifli vakit geçiriyorsunuzdur.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://biliniyo.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

smm panel Twitter Trend Topic Al