28 Ekim 2018 Burç yorumlarını ve uzman görüşlerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların burç yorumları sizlerle...

28 Ekim 2018 Burç Yorumları

 1. Sonucun: KOÇ BURCU

  Hafta sonu sizin için hareketli başladı. Geniş aile buluşmasının ardından tatilin son gününde yeni ortamlarda kendinizi bulacaksınız. Yeni insanlarla tanışıp bir etkilenme sürecine girebilirsiniz. Gecikmelerin motivasyonunuzu bozmamasına dikkat edin. Yatırım konusunda acele ederseniz zararlı çıkabilirsiniz.

 2. Sonucun: BOĞA BURCU

  Bugün gereksiz tartışmalardan uzak durmaya çalışın. Birlikte yaşadığınız insanların arasında çıkabilecek tartışma sizin de etkilenmenize yol açabilir. Sakın bu konuya dahil olmayın, boşu boşuna canınız sıkılır. Harcamalarınız standardınızın epeyce üzerinde. Bugünlerde özellikle kredi kartı harcamalarınızı kontrol altında tutmalısınız.

 3. Sonucun: İKİZLER BURCU

  Son günlerde artan iş temposu ve özel hayatınızdaki fırtınalı günler sizi bir hayli yordu. Bu gün kendinizi sakin ve huzurlu hissedeceğiniz ortamlara gidin. Akşam saatlerinde yakınlarınızdan davet gelebilir. Büyük ailenizle birlikte olmak size de onlara da iyi gelecektir. Önemli bir sürecin içine girmeden önce kendinize zaman ayırın.

 4. Sonucun: YENGEÇ BURCU

  Bugün sizin huzurlu ve mutlu günlerinizden biri. Çevrenizdeki ve hayatınızdaki tüm olumsuzluklara karşın gelecek konusunda ümitli olacaksınız. Bu sizin vereceğiniz bazı kararlarla da kalıcı olacak. Özellikle aşk hayatınızdaki konularda kendinizi asla üzmeyin. Kökten değişikliklere girebileceğiniz, değişik önerilere hazırlıklı olun, ilgi duyacaksınız.

 5. Sonucun: ASLAN BURCU

  Bugün sabah saatlerinde gelen bir haberle güne mutlu ve zinde başlayabilirsiniz. Kendinizi güzel bir güne hazırlayın. Bir çok konuda çabalarınız sonuç verdi ve siz artık isteklerine çok yaklaşmış birisiniz. Küçük sağlık sorunlarının sizi üzmesine izin vermeden önce mutlaka doktorunuza görünün ve keyifle başarının ve mutluluğun tadını çıkarın.

 6. Sonucun: BAŞAK BURCU

  Özel hayatınızla ilgili aldığınız kararları yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Bugün partnerinizle uzun ve ayrıntılı bir konuşma yapabilir ve önemli bir karar alabilirsiniz. Açık ve samimi olmak yararlı olacaktır. Sağlığınızla ilgili kuruntular yapmaktan vazgeçmeli beslenmenize dikkat etmelisiniz. Parasal konularda hafta başı önemli haberler alabilirsiniz.

 7. Sonucun: TERAZİ BURCU

  Bugün yeni haftaya başlamadan enerji depolayacağınız gün. Kendinizi sosyal hayatın hareketine bırakın. İş hayatınızın sizi baskılamasına izin vermeyin. Zamanından önce strese girmenin size bir faydası olmayacak. İstekleriniz gerçekleşmediğinde de çabuk öfkelenmeyin! Ödemeyi unuttuğunuz küçük bir fatura canınızı sıkabilir.

 8. Sonucun: AKREP BURCU

  Bugün özel hayatınızda mutlu bir gün sizi bekliyor, sizi sevenlere gülmeyi unutmayın. Kafanızdaki maddi konuları dikkatlice düşünerek hareket edin. Satın alma niyetlerinizi bir süre daha ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Bugün alacağınız övgüler motivasyonunuzu arttıracak. Bugün kendinizi şımartma gününüz.

 9. Sonucun: YAY BURCU

  Her ne kadar hayat sizin dışınızda aksa da her şeyi kabullenmekten vazgeçin. Gerek aşk hayatında gerekse sosyal yaşamda hayır demeyi öğrenmelisiniz. Sorunlu ilişkileri taşımaktan vazgeçmelisiniz. Önceki ilişkilerinizde yaşadığınız olumsuzluklar ise sizin bu anlamda geri adım atmanıza neden oluyor. Bu anlamda tedbirli olmanız gerekiyor.

 10. Sonucun: OĞLAK BURCU

  Bugün hayatınızla ilgili alacağınız kritik kararlar için sakın acele etmeyin, bu sizi zarara uğratabilir. Kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda ise yeni girişimler sizin için iyi sonuçlar verebilir ve maddi kazançla sonuçlanabilir. Çevrenizdeki insanlara karşı kapalı kutu olmaktan vazgeçmelisiniz aksi takdirde yalnız kalabilirsiniz.

 11. Sonucun: KOVA BURCU

  Bugünlerde duygu dünyanız fazlasıyla kırılgan. Sürekli içinize kapanarak sorunları çözmenizse imkansız. Dostlar zor zamanlar içindir, bugün onlarla vakit geçirebilir onların desteğini alabilirsiniz. Parasal konularda kendinizi strese sokmanız gereksiz. Birikimleriniz kendinizi güvende hissetmeniz için yeter de artar bile.

 12. Sonucun: BALIK BURCU

  Geride kalan haftanın yorgunluğunu atmak için kısa bir tatil iyi gelebilir. Üstelik özel hayatınızda her şey yeniden yoluna girmişken bugünü partnerinizle geçirmek her ikinize de iyi gelecektir. Bir iyi haber de parasal konuda. Aylardır bekleyip artık umudunuzu tüketen para, önümüzdeki günlerde gelecek.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları