Ankara Gücü Taraftarlarına Üzücü Haber
MKE Ankaragücünün teknik direktörü İsmail Kartal'ın görevinden alındığı açıklandı.

Ankaragücü, Sivasspor maçının ardından yaptığı açıklama dolayısıyla teknik direktör İsmail Kartal'ın görevine son verildiği açıklandı. İsmail Kartal karşılaşma sonrasında oyuncuların 6 aydır maaşlarını alamadığını belirtti MKE Ankaragücü yönetimine üzerine düşeni yapmadığını söylemişti.

ANKARAGÜCÜ YÖNETİMİNİN AÇIKLAMASI

"Sivasspor müsabakası sonrası Teknik Direktör İsmail Kartal'ın Kulübümüz Başkanı ve Yönetim Kurulu hakkındaki açıklamaları Kulübümüz tarafından değerlendirilerek görevine son verilmesine karar verilmiştir.

Kupa ve lig müsabakalarında alınan başarısız sonuçların sebebinin farklı nedenlere bağlanarak ve Kulübümüz yönetimine haksız ithamlarda bulunulmasını kabul etmemiz Kulübümüz ve Camiamız olarak mümkün değildir.

Camiamızın ve taraftarımıza karşı saha içinde ki başarısızlığı örtme amacı ile Kulübümüzü kamuoyu önünde küçük düşüren bu beyanlar kabul edilemez.

Yapılan açıklamanın, bir metinden okunarak yapılması, önceden hazırlandığını açıkça göstermektedir.

Kulübümüzün içinde olduğu ekonomik sorunların bahane edilmiş ise de; bilindiği üzere, Kulübümüz uzun yıllardır ekonomik sorunlarla mücadele etmesine rağmen zorlukları bir bir aşarak başarıya ulaşmaktadır.

Çalışan ve işveren ilişkisi içinde bulunduğumuz Teknik Direktör İsmail Kartal'ın beyanları iş sözleşmesinin devamını olanaksız kılmıştır.

Teknik Direktör İsmail KARTAL ile Kulübümüz arasındaki güven bağları geri dönülmez bir biçimde zedelenmiş olup bu nedenle görevine bugün tarihi itibariyle son verilmiştir."

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://biliniyo.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

smm panel Twitter Trend Topic Al