Dakota Johnson Göğüs Dekoltesiyle Hayran Bıraktı
2018 Marakeş Film Festivali'nin kapanış gecesinde 'Grinin 50 Tonu' serisinin yıldızı Dakota Johnson mavi elbisesi ve derin dekoltesiyle geceye damga vurdu.

GÖĞÜS DEKOLTESİYLE GECEYE DAMGA VURDU

Derin göğüs dekoltesiyle tüm ilgiyi üzerine çeken 29 yaşındaki aktris Dakota Johnson, 2018 Marakeş Film Festiveli'nin bu yıl ki jürisinde yer aldı. Johnson, 'Grinin 50 Tonu' serisininde Jamie Dornan'la olan sevişme sahneleri hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Aktris geceye açık mavi renkli Gucci elbisesiyle katıldı. Kırmızı halının en dikkat çeken ismi olan ABD'li oyuncu cesur göğüs ve sırt dekoltesiyle göz kamaştırdı. Johnson, Fas'ın Marakeş şehrinde gerçekleşen gecede, efsane İtalyan oyuncu Monica Belluci ile bir araya geldi. Dakota Johnson, kendisi gibi jüri üyesi olan Alman oyuncu Daniel Brühl ile birlikte objektif karşısına geçti.

"SEVİŞME SAHNELERİNDE GERÇEKTEN SEVİŞMİYORUZ"

Dünyaca ünlü oyuncu Dakota Johnson, Jamie Dornan'la olan sevişme sahneleri hakkında konuştu ;

"Sevişme sahnelerini çekerken gerçekten sevişiyor değiliz, sadece öyle gibi yapıyoruz. Bazen bir sahnenin çekimi 7 saat sürüyor. Bu pek rahatlatıcı değil, açıkçası çok da sıkıcı" demişti. Filmdeki sevişme sahnelerden sonra erkeklerin filmdeki karaktermiş gibi ona yaklaştığını belirten Johnson, "Bazı insanlar benim canlandırdığım karakter gibi bu tip şeylerle ilgilendiğimi düşünüyorlar, ama söz konusu bile değil. Oyuncuyum ve öyleymiş gibi yaparım. Sanırım bu herkesin başına geliyor" dedi.

"HAYIR ! ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BABAM FİLMİ İZLEMEDİ, İZLEMEYİ DE DÜŞÜNMÜYOR !"

Aktör Don Johnson ve aktris Melanie Griffith'in kızı olan Johnson, babasının 'Grinin 50 Tonu'nu izleyip izlemediği sorulduğunda da kahkahalarla şu cevabı vermişti: "Hayır! Şükürler olsun ki babam filmi izlemedi, izlemeyi de düşünmüyor!" Rol arkadaşı Jamie Dornan'ın sapkın hayranlarının kendisini ölümle tehdit ettiğini açıklayan Dakota Johnson, "Şimdilik tehditleri ciddiye almamaya karar verdim, ama şiddet artarsa koruma tutacağım" demişti.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://biliniyo.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

smm panel Twitter Trend Topic Al