Cemal Can Canseven'n Yeni İşi Belli Oldu

Survivor'da 2020 şampiyonluğunu alan Cemal Can Canseven'in yeni kariyeri belli oldu. Survivor'da şarkı yarışmasında da başarılı bir performans gösteren Canseven şarkı söylemenin hayali olduğunu ve albüm hazırlıklarına başladığını söyledi.

Survivor 2020 yarışmasında birinciliği alan Cemal Can Canseven sempatik hareket ve tavırlarıyla izleyicilerin ilgisini çekip sempati oluşturmuştu. Survivor'da düzenlenen şarkı yarışmasında da başarılı performasıyla gönüllere taht kurmuştu. Her zaman hayalinin şarkı söylemek olduğunu söyleyen Cemal Can Canseven albüm hazırlıklarına başlayıp şarkı söylemek için eğitim alacağını duyurdu.

Hürriyet'te yer alan habere göre; yarışma sonrası hayatının nasıl değiştiğinin sorulması üzerine "Ben aslında önceki hayatıma devam ediyorum. Çok bir değişim yok. Değişen tek şey artık çok kişi beni tanıyor ve benimle fotoğraf çekilmek istiyor. Ben onları tanımasam da onların bu isteği beni çok mutlu ediyor" dedi.Hayalini Gerçekleştirmek İçin Kollarını Sıvadı

Cemal Can Canseven ile birlikte objektiflere takılan Mustafa Ceceli, "Cemal Can'ı Survivor zamanından beri takip ediyorum. Kendisinin müzik üzerine hayalleri ve isteği var. Güzel bir proje için toplantı yaptık" dedi. Cemal Can için bir albüm yapacaklarını söyleyen başarılı aranjör, tarih vermese de Canseven, "Gerçekten çok heyecanlıyım. Benim hayalim müzik yapmak, Mustafa Ceceli ve Samsun Demir ile buluşarak bu hayalime yaklaşmış olmak beni mutlu ettiği kadar heyecanlandırıyor" sözlerini söyledi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

twitter takipçi hilesi smm panel