You Against Me Bağımlılarına 5 Öneri
Uğur Can Yenal'ın You Against Me parçasına olan ilgi her geçen gün daha da büyüyor. Bu ilginin insan sağlığına olabilecek zararlarını araştırarak size önerilerde bulunuyoruz. You Against Me bağımlılarının ruh sağlığı için önerebileceğimiz 5 öneri...

1-)Ritme Kapılıp Kaza Yapmayın Gençler

1-)Ritme Kapılıp Kaza Yapmayın Gençler

"You Against Me" dinleyerek araba kullanırken şarkı sizin içinize işleyebilir bunu unutmayın. Son sesle kordon sokaklarında gezerken videolarını görüyoruz. Sizde haklısınız aslında, bu kadar güzel bir ritmi olan şarkıyla gaza gelmemek mümkün değil. Ama kendinizi şarkının derinliğinde kaybedip kazaya sebebiyet vermemelisiniz.

2-)You Against Me'yi Sık Sık Ama Az Az Dinleyin

2-)You Against Me'yi Sık Sık Ama Az Az Dinleyin

You Against Me 'ye kendinizi kaptırıp sık sık dinlerken hayattan da bağınızı koparmayın. Dinleme isteği size sık sık gelebilir ama sizden ricamız , kendinizi bir şarkı uğruna asosyalleştirmenize hiç gerek yok. Merak etmeyin şarkı sizi bir yerlerde bekleyecek , hiç bir yere gitmeyecek. Aralıklarla dinleyip hayatınıza da devam edin.

3-)Şarkıyı İndirin İnternetiniz Bitmesin

3-)Şarkıyı İndirin İnternetiniz Bitmesin

Hepimizin de bildiği gibi bir şarkıya bağımlı olmamızın bazı zararlarıda bulunuyor. You Against Me bağımlılık yapan bir şarkı olduğu için şarkıyı günde belki yüz kez dinliyorsunuz. Size bir öneride bulunalım ; Şarkıyı internetten sürekli yüklemek yerine spotify'dan şarkıyı telefonunuza indirin ki internet paketinizi bitirmek zorunda kalmayın. İnternet paketiniz bitince "Yok ben şimdi ne yapacağım? Yeni internet paketine para mı vereceğim?" demeyin.

Spotify'dan You Against Me'yi dinlemek veya indirmek için Buraya Tıklayın

4-) Şarkının Sesini Kısında Millet Rahatsız Olmasın

4-) Şarkının Sesini Kısında Millet Rahatsız Olmasın

Yüksek sesten hoşlanmayan insanların bile arabayla gezerken son ses You Against Me 'yi dinlediğine bir çok kez şahit olduk. Arkadaşlar bari çoluklu çocuklu aileler gece uyurken yapmayın. Hazzın son noktasında olduğunuzu biliyoruz ama milleti uykusundan uyandırmayın. 4-5 arkadaş toplanınca "gel bugünlük dozumuzu alalım" fikrini veren arkadaşlarınıza, "sesi fazla açmayacaksak olur" demenizi rica ediyoruz.

5-) Şarkıyı Değiştiren Kişilere Lütfen Yüksek Sesle Küfür Etmeyin

5-) Şarkıyı Değiştiren Kişilere Lütfen Yüksek Sesle Küfür Etmeyin

Biliyoruz zor bir durum ama You Against Me çalarken müziği değiştiren insanlara çok fazla küfür ettiğinizin duyumunu aldık. Arkadaşlar ne kadar ayıp. Sizde telefonunuzdan açıp dinlersiniz. Yada daha fazla You Against Me çalan mekanları tercih edersiniz , olmaz mı ? Rica ediyoruz bu konularda biraz hassas olun. Kavga çıkarmaya hiç gerek yok.

You Against Me;

Youtube'da Dinlemek İçin:  Tıklayın

Spotify'da Dinlemek İçin:  Tıklayın

İtunes'da Dinlemek İçin: Tıklayın

Hey selam, ben Biliniyo Editörü! Sizler için içerikler hazırlıyor ve paylaşıyorum. Umarım biliniyo.com'da keyifli vakit geçiriyorsunuzdur.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://biliniyo.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

smm panel Twitter Trend Topic Al