Sahibini Zengin Gösteren Ama Gerçekte Ucuz Olan Arabalar
Her erkeğin hayalidir gösterişli bir arabaya sahip olmak. Bugün size zengin olmasanız da zengin gibi görünebileceğiniz arabalar hakkında biraz bilgi vereceğiz.

Subaru İmpreza WRX STI

Subaru İmpreza WRX STI

Rallilerin efsane arabalarından biri olan bu arabayı yeni kasaları faiş fiyatlı olsa dahi eski kasalarını 20.000 lira civarlarında bulabilirsiniz. 2003 sonrasında kasaları alarak mükemmel bir sürüş deneyimi olan bu arabayı kesinlikle öneririz. Spoiler ve dış kasası 2003 sonrası kasalarda çok daha iyi.

Aracın Özellikleri;

  • Motor gücü : 100-150 hp (Modele göre değişiklik gösterebiliyor)
  • Motor hacmi : 1400-2000 CC (Modele göre değişiklik gösterebiliyor)
  • 4 Çeker

Subaru İmpreza WRX STI

Subaru İmpreza WRX STI

Fiat Coupe

Fiat Coupe

Fiat Coupe 'u gören direk ferrari çakması tabirini yapıştırıyor. Gerçekten de haklısınız, bu araba tam anlamıyla ferrari görünümlü fiat. Görünüş olarak baktığımızda, arabadan anlamayan biri bu arabanın fiyatına 200-300 bin Lira diyebilir. Ama biz söyleyelim bu arabanın ortalama piyasa değeri 20-25 bin Türk Lirası. Biraz masrafla mükemmel bir araba haline getirilebilecek arabalar arasında size önerebileceğimiz en iyi araç bu olacaktır.

Aracın Özellikleri;

  • Motor gücü : 125-150 hp
  • Motor hacmi : 1900 – 2000 CC
  • Önden Çekişli

Audi TT.1.8T QUATTRO

Audi TT.1.8T QUATTRO

Diğer önerdiğimiz arabalara göre biraz sorunları olan bir araba olmasına rağmen ben Audi'den başka arabaya binmem diyenlerin arabası. Fiyatı 45.000 liradan temizliğine göre yukarı çıkan bir piyasa fiyatı var. Araçta 2 koltuk var ve araç gerçekten konfordan biraz uzak. Aşırı dar bir araç olduğu için arabanın tercih edilmesi azaldığı için ortalamanın altında bir fiyata sahip. Ama unutmayın, elbette o bir audi.

Aracın Özellikleri;

  • Motor gücü : 225  hp
  • Motor hacmi : 1781 CC
  • Önden Çekişli

Mazda RX8

Mazda RX8

Yorum yapmamız gerekirse bu araba gerçekten de alınır. Gerek görünüş gerekse ekonomiklik bakımından mükemmel bir araç. Bir arabadan isteyebileceğiniz tüm özellikleri size sunabilecek bir araba. Fiyatına gelince, fiyatı 45 bin liradan başlayarak yukarı doğru çıkıyor. 2007 model bir audi için 45.000 Tl gerçekten çok güzel ve etkileyici bir fiyat. Arabanın kesinlikle kendine aşık eden bir aurası var.

Hey selam, ben Biliniyo Editörü! Sizler için içerikler hazırlıyor ve paylaşıyorum. Umarım biliniyo.com'da keyifli vakit geçiriyorsunuzdur.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://biliniyo.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

smm panel Twitter Trend Topic Al