Rapçilerin İsimleri Hakkında Bilmediğiniz Gerçekler!
Ünlü rapcılar adını nereden alıyor ? Rapciler lakaplarını nereden alıyor ? Cezanın adı neden ceza? Rapcıların isimlerinin nerden geldiği ve anlamları Biliniyo'da...

1. CEZA

CEZA

Freestyle kapışmalarında rakiplerini o denli yenen ve kayıp nedir bilmeyen ceza'nın rakipleri "Cezamız geldi yine"gibi söylemleri ünlü rapcınınz "CEZA" lakabını almasına neden olmuştur.

2. SAGOPA KAJMER

SAGOPA KAJMER

Sagopa bir piramit ismi. Gerard Kajmeri ise onu keşfeden kaşif vs anlamına geliyor. Saqqara kendler adını da almıştı bir ara sagopa biliyorsunuzdur...

3. SANSAR SALVO

SANSAR SALVO

İlk zamanlar panik olarak tanınan Sansar Salvo sonradan nicki itici bulmuş ve yolda yürürken aklına gelen sansar'ı kullanmaya karar vermiştir.Sonradan da İtalyancada yaylım ateşi anlamına gelen Salvoyu ekleyerek yeni adını netleştirmiştir.

4. ŞEHİNŞAH

ŞEHİNŞAH

Şehinşah,Farsçada şahların şahı anlamına gelmektedir. Şehinşah'ta kendine şahların şahı nickini seçmiş.

5. ŞANIŞER

ŞANIŞER

Şanışer, önceden taklidini yaptığı Şehinşaha benzemek için Şerişanı kullanmış, sonra  Şanışer diye değiştirmiştir. Kötülüğün adı, şanı gibi bir anlama gelmekte.

6. SOKRAT ST

SOKRAT ST

Sokrates hayranı olan Sokrat st, St ismini de sametin ilk ve son harflerinden almıştır. 

7. PİT10

PİT10

İlgi çekici bir isim olduğu için piton ismini alan Pit10 10'u unutulmaz olması ve sıradanlıktan çıkması için Pit10 yazılışını ismine almıştır.

Hey selam, ben Biliniyo Editörü! Sizler için içerikler hazırlıyor ve paylaşıyorum. Umarım biliniyo.com'da keyifli vakit geçiriyorsunuzdur.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://biliniyo.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

smm panel Twitter Trend Topic Al