Güzel Bir Kızla Karşılaşınca Yapılabilecek En Büyük 3 Hata
Kızlarla karşı karşıya gelince ne yapacağını bilemeyen erkeklerin ne kadar zor anlar yaşadığını biliyoruz. Bu listemizde sizi en çok yapılan hatalardan 3'ü konusunda sizi uyarmak istiyoruz.

1-)Gözlerinizi Sakın Ondan Kaçırmayın

1-)Gözlerinizi Sakın Ondan Kaçırmayın

Göz göze geldiğinizde olaki gözü kaçıran siz olursanız , kızın gözünde utangaç bir erkek olarak nitelendirilirsiniz. Buda sizin ilk izlenimde olumsuz nitelendirilmenize neden olur. Siz siz olun bir kızla göz göze geldiğinizde ilk gözü çeviren olmayın, kızın üzerinde baskı kurun ve üstünlüğünüzü kurun. Kızlar onlardan daha üstün erkeklerden çok hoşlanır.

2-)Camış Gibi Onu İzlemeyin

2-)Camış Gibi Onu İzlemeyin

Bir kızla karşılaştığınızda en çok dikkat etmeniz gereken konu sizin onun için imkansız olarak görünmeniz. Bir kız kolay erkeğe asla ilgi duymaz. Nerde imkansız , nerde onu zorlayacak , onu uğraştıracak erkek var ona bağlanır. Onu gördüğünüzde onun için kolay lokma olduğunuzu hissetmesi sizi itici bulmasına neden olacaktır.İmkansız görünmek için onu sürekli izlemek yerine aralıklarla bakıp kafayı çevirmek size extra puan verecektir. 

3-)Ondan Atak Gelmeden Siz Atak Yapmayın

3-)Ondan Atak Gelmeden Siz Atak Yapmayın

Olaki güzel bir kızla karşılaştığızda ondan bir sinyal almadan yanına giderseniz asla o iş olmayacaktır. Kızlar zor erkeklerden hoşlanır , kolay erkeklerle evlenir. Siz ilk aşamada evlenemeyeceğinize göre sizden hoşlanmasını sağlamalısınız. Kızlarda ilk izlenim erkeklerden daha önemlidir , bu yüzden kesinlikle yoklukta erkek modeli olarak bir imaj bırakmamanız ve kuul takılmanız gerekiyor.

Hey selam, ben Biliniyo Editörü! Sizler için içerikler hazırlıyor ve paylaşıyorum. Umarım biliniyo.com'da keyifli vakit geçiriyorsunuzdur.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://biliniyo.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

smm panel Twitter Trend Topic Al