Esmerler için makyaj önerileri , esmerlere yakışan makyaj, esmerlere yakışan rujlar , esmer makyajı , esmerler nasıl makyaj yapmalı ? gibi soruların ve bilgilerin detayları Bliliniyo'da.

Esmerlere Yakışan Ruj Renkleri

Esmerlere Yakışan Ruj Renkleri

Esmerler için makyaj önerileri sunarken öncelikle ruj rendinden başlayalım. Ruj seçiminde dikkat etmeniz gereken esmer teninizi ön plana çıkarmak için daha parlak ve daha iddaalı renkleri tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz parlak ve iddaalı renkler teninizi daha ön plana çıkaracak ve daha dikkat çekici bir hal almanızı sağlayacaktır. Özellikle sıcak renkler esmer tenlerine çok yakışan ruj rekleri arasında.Özel bir yere giderken yada özel bir gece de ruj seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken konu koyu kırmızı veya koyu bir bordo gibi koyu tonlar tercih edebilirsiniz.

Açıkça söylememiz gerekirse kırmızı ruj sarışınlara mı yakışıyor esmerlere mi tartışılır ama açıkça söyleyebiliriz ki bordo rengi ve tonları rujlar esmerlere çok yakışıyor. Fuşya, nude , şeftali rengi ve çingene pembesi de esmerlere çok yakışan ruj renkleri arasında...

Esmerlere Yakışan Göz Makyajı Önerileri

Esmerlere Yakışan Göz Makyajı Önerileri

Esmer kızlarımıza iddaalı makyajların çok güzel durduğunu biliyoruz. Işıltılı makyajlarla göz rengine uygun makyaj yaptığınız taktirde çok güzel bir göz makyajı yapmış olabilirsiniz. Göz makyajında en önemli etken göz renginiz, gözünüz mavi ise yapmanız gereken makyaj tonları zümrüt yeşili ,mürdüm , kahverengi tonları renkleri seçerek elbisenize uygun olarak kombinleyebilirsiniz. Eğer gözleriniz yeşilse, kesinlikle yeşil tonlu makyaj malzemelerinden kaçınmalısınız. Gözlerinizi çok sönük bırakan bu renk yerine, mor , kırmızı tonları , ve amber kagvesi gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Kahve gözlü esmerler için göz makyajı önerimiz şarap rengi , koyu meşe, lacivert ve yeşil tonları ideal makyaj renkleridir.Ek olarak söylemek gerekirse esmerlerde göz rengi ne olursa olsun far tercihinizi füme olarak yaparak dumanlı göz makyajı yapabilirsiniz. Beğeneceğinize eminiz...

Esmerler Nasıl Ten Makyajı Yapmalı ?

Esmerler Nasıl Ten Makyajı Yapmalı ?

Esmerler için en hassas nokta ten makyajı... Ten makyajınızı yaparken aydınlık görünmek ve teninizi ön plana çıkarmak istiyorsanız kesinlikle doğru adımları uygulamalısınız. Pudra kullanarak burnunuzun kenarlarında yağlanma ve parlama olduğunu fark edeceksiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları