Daha önce hiç tanışmadığınız insanlarla görüntülü olarak sohbet ettiğiniz , yeri zaman arkadaşlıklar edindiğiniz yeri geldiğinde ise sevgililer bulduğunuz görüntülü konuşma sitelerinin kullanılma amaçlarından bahsedeceğiz size. Bakalım kameralı görüşme siteleri neden kullanılıyor ?

1-) Yeni İnsanlarla Tanışma İsteği

1-) Yeni İnsanlarla Tanışma İsteği

İnsanlar yeni insanlarla tanışmak , hayatlarında değişiklikler yapmak istiyor. Telefonda oyun oynamak yerine başka insanlarla tanışmak onları mutlu ediyor. Bazıları  hayatının kadınını buluyor , bazıları ise hayalindeki beyaz atlı prensini... Durum böyle olunca da insanlar yeni insanlarla tanışmak için görüntülü sohbet sitelerini ve uygulamalarını kullanıyor. Günümüzde bir çok görüntülü konuşma sitesi ve uygulaması olsada bir çok insan tarafından kullanılan , hatta yeni insanlarla tanışmak için milyonlarca insanın indirdiği uygulamalar bulunmakta.2-) Sorunlarını Birileriyle Paylaşma İsteği

2-) Sorunlarını Birileriyle Paylaşma İsteği

İnsanız, sorunlar yaşayabiliyoruz. Bazen sorunları içimizde çözmeye çalıştıkça daha da çıkmaza giriyoruz. Bu nedenle birilerini bularak sorunlarımızı ona da anlatmak istiyoruz. Bazen bunu yapabilmek için yanımızda insanlar bulamıyoruz. İşte bu durumda görüntülü sohbet sitelerini tercih edebiliyoruz. İnsanlar sorunlarını anlattıkça sorunların çözüldüğüne inanıyor, en azından dertlerin paylaşıldığına... Düşünsenize , yanlışlıkla tanıştığınız bir insanın sizin tüm dertlerinizi dinleyip sizin rahatlamanız için sizle ilgilendiğini... Hayali bile güzel olan bir durum gerçektende.

3-) Hayatında Biri Olsun İstemek

3-) Hayatında Biri Olsun İstemek

Bazı insanlar yalnızlıktan sıkılıyor ve hayatına birilerini alıp onla mutlu bir yuva kurmak istiyor. Ama bunları yapabilmek için ne yeni bir insanla tanışabilecek kadar çevresi ne de bunu yapabilmek için zamanı varken, akla gelen ilk seçenek görüntülü konuşma uygulamaları oluyor. Bir tıkla indirebildiğiniz yada giriş yapabildiğiniz uygulamalar ile anında insanlarla tanışabilir, belki hayatınıza girmesini istediğiniz doğru insanı bulabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bir site bulmak yada uygulamaya giriş yapmak.

4-) Çevresindeki İnsanlardan Sıkılmak

4-) Çevresindeki İnsanlardan Sıkılmak

Çevrenizde insanlar olur ama bu insanlar sizi sadece sıkılmaya teşvik eder ya hani... Şuan bu insanların varlığından bahsediyoruz size. Etrafındaki insanlardan sıkılan insanlar yeni yüzler keşfetmeye , yeni suratlarla karşılaşmaya ihtiyaç duyabilir. Bu sebepte kamerayı alıp insanlara sohbet etme isteği uyandırabiliyor. Kameralı sohbet dediğimiz şey ucuz maliyetle yeni insanlarla , yeni yüzlerle karşılaşmanızı , hayatınıza yeni heyecanlar katmanızı sağlayabiliyor. Çevrenizde sürekli olarak gördüğünüz ve belkide iğrendiğiniz insanların yerine başka insanları görmek sizi gerçekten de rahatlatabilir.

İnsanlar Bu Görüntülü Sohbet Sitelerini Nereden Buluyor Peki ?

İnsanlar Bu Görüntülü Sohbet Sitelerini Nereden Buluyor Peki ?

İnsanlar genelde arkadaşlarının yada çevrelerinin kullandığı siteleri veya uygulamaları kullanır. Sizde bir gece gireyim insanlarla tanışayım derseniz canlialem.com'u ziyaret edebilirsiniz. Canlı olarak insanlarla görüşebilir , görüşmelerinizin ardından yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Image

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları