Nereye baksak hem kendi burcumuz hem de çevremizdekilerin burçlarıyla ilgili iyi şeyler duyarız, hepimiz bu doğuştan sahip olduğumuz “özellikler”le övünmeyi seviniriz ama madem korkutucu çizimlerle karşı karşıyayız bu kez burçların kötü özellikleri neymiş ondan bahsedelim biz de.

Koç (Aries) 21 Mart – 20 Nisan

Koç (Aries) 21 Mart – 20 Nisan

Konu egoysa merhaba koç! Buz gibi soğuk kadınların ya da kibirden kendini aşmış ukala adamların ortak buluşma noktası. Tavsiyeleri bitmez keza dünyanın en akıllısı O’dur. Karşıdakini kırar, anlamaz, anlasa da özür dilemez. Her daim bencildir. 

Boğa (Taurus) 20 Nisan – 21 Mayıs

Boğa (Taurus)  20 Nisan – 21 Mayıs

“Bir şeyi de bir kerede anla be kardeşim!” cümlesini en çok duyan ve hak eden burçtur. Boğa değil oturan boğa desek daha doğru olur keza boğayı harekete geçirmek için 40 takla atmak gerekir. Hem kafa hem beden ağır, çekilecek dert değil.

İkizler (Gemini) 21 Mayıs – 21 Haziran

İkizler (Gemini)  21 Mayıs – 21 Haziran

Kulağımıza çalınan bir bilgiye göre şizofrenlerin çoğu bu burca mensupmuş, adı üstünde ikizler, aynı anda iki ayrı karakteri bünyelerinde taşıyabiliyorlar. Yakaladı mı kitler, ikiyüzlüsü, riyakarı ve yalancısı boldur. Kaçın.

Yengeç (Cancer) 21 Haziran – 23 Temmuz

Yengeç (Cancer)  21 Haziran – 23 Temmuz

Hem saftır hem de çok ilgili görünüşünün altında dev bir yapaylık gizler. Bir de bunun üzerine bitmek bilmez tembellikleri eklendi mi işin iyice tadı kaçar.

Aslan (Leo) 23 Temmuz – 23 Ağustos

Aslan (Leo)  23 Temmuz – 23 Ağustos

Eleştiriye hiç gelemeyen ve kendini ormanın kralı sanan bu kardeşlere fırsatını buldukça yaşadığımız yerin bir “orman” olmadığını hatırlatın. Zaten tüm dünya arkalarından konuşuyor da, varsın siz yüzüne söyleyin.

Başak (Virgo) 23 Ağustos – 23 Eylül

Başak (Virgo)  23 Ağustos – 23 Eylül

Sürekli laf sokar, düzen-tertip konusuna takıntılıdır, her tarafı kontrol etmeden rahat edemez, ayrıntılarda boğulur gider haberi olmaz, bir de hastalıktan çok korkar.

Terazi (Libra) 23 Eylül – 23 Ekim

Terazi (Libra)  23 Eylül – 23 Ekim

Dengesizdir, güzelliğe takıntılıdır ve çok sanatçı ruhludur. Öyle ki bohemlikten aç kalır ölür, aklı hep başka dünyalardadır.

Akrep (Scorpio) 23 Ekim – 22 Kasım

Akrep (Scorpio)  23 Ekim – 22 Kasım

Duygusuzdur, pek çok konuda içgüdüleriyle hareket eder, doğa kanunlarına uyar. Kıskanç ve tehlikelidir, tuzaklar kurup, içinde biriktirdikleriyle karşısındakine ölümcül darbeyi vurur.

Yay (Sagittarius) 22 Kasım – 22 Aralık

Yay (Sagittarius)  22 Kasım – 22 Aralık

Alkolizme hizmet eder boş boş gezerler. “Yeteneksiz” onları tanımlamak için üretilmiş bir kelimedir. Bir de her şeyleri çok güzel çok doğruymuş gibi, olan olayların hep iyi yanını görüp kendilerini mutlu ederler.

Oğlak (Capricorn) 22 Aralık – 20 Ocak

Oğlak (Capricorn)  22 Aralık – 20 Ocak

Dünyaya katkı sağlamış bir Oğlak bulmak zor iştir. Muhafazakardır, maceraya atılmaz, atılana da laf eder. Duygularını aldırmıştır, tek önem verdiği şey maddiyattır, haliyle cimridir.

Kova (Aquarius) 20 Ocak – 19 Şubat

Kova (Aquarius)  20 Ocak – 19 Şubat

Merhaba gıybet, merhaba dedikodu. Hem kendini beğenmiş hem de efsane çıkarcıdır. Neyse ki kötü bir yalancıdır, girişken olduğu söylenir, oysa tek amacı dedikodu toparlamaktır.

Balık (Pisces) 19 Şubat – 20 Mart

Balık (Pisces)  19 Şubat – 20 Mart

Az biraz kafası vardır, onu da kafayı yemek üzere kurguladığı düşlere harcar. Teorileri, efsaneleri, masalları bitmez, “ensesine vur lokmasını al” insanıdır. Bu burcun adı “b” ile başlamasa da olurmuş kısacası. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları