İzlediğimiz filmlerde çok hoşumuza giden bir yıldız mutlaka olmuştur.Size göstereceğimiz bu ünlülerin öyle beklemediğimiz yetenekleri var ki şaşırıp kalacaksınız.Gelin göz atalım

1. Margot Robbie

Margot Robbie

Suicide Squad’ın çılgını Avusturalyalı oyuncu Margot Robbie bir dövme sanatçısıymış; hatta The Graham Norton Show’da canlı olarak prodüksiyon ekibinden birine de dövme yapmış!

2. Pierce Brosnan

Pierce Brosnan

Ömür boyu James Bond olma onuruna sahip karizmasıyla ateş saçan Brosnan, 69 yılında bir grup sokak sanatçısının gösterisinden etkilenmiş ve katıldığı çalışmalar sonunda ateş yutabilir hale gelmiş. İlginç?!

3. Ellen Page

Ellen Page

O sevimli ama çetin ceviz halleriyle tanıyıp sevdiğimiz Ellen Page, usta bir jonglörmüş. Girdiği her karakterle bizi bizden alan Neil Patrick, gerçek hayatında başarılı bir sihirbaz!

4. Colin Farrell

Colin Farrell

İrlandalı aktör Farrell, ülkesinin geleneksel müzikleri ile sergilediği dansta öyle başarılıymış ki, bir dönem sınıf açıp eğitmenlik dahi yapmış.

5. Susan Sarandon

Susan Sarandon

Muhteşem oyuncu Sarandon’ın son yıllardaki tutkusu, pin-pon! Hatta, New York’ta açtığı Spin adlı pin-pon gece kulübüyle hadiseyi epeyce ilerletmiş. Ayrıca, yakın zamanda pin-pon ile ilgili bir reality show çekmekten de bahsediyormuş.

6. Christopher Walken

Christopher Walken

16 yaşında edindiği özel bir yeteneğe sahip oyuncu, deneyimli bir aslan terbiyecisi.

7. Angelina Jolie

Angelina Jolie

Tomb Raider filmi sırasında aldığı eğitimler sayesinde, bıçak fırlatmada da ustalaşmış ayrıca kendisinin özel uçuş eğitimli bir pilot olduğunu da hatırlatalım!

8. Geena Davis

Geena Davis

2000 yılında 300 kadın arasından 24. sıraya çıkmış olsa da, takımda yarışma hakkı kazanamayan ünlü oyuncu Geena Davis, profesyonel bir okçu.

9. Justin Bieber

Justin Bieber

Justin Bieber, zeka küpü oyununda 6 saniyelik dünya rekoruna yaklaşamasa da, 1 dk. 23 saniye ile herkesi şaşkına çeviren bir rekora sahip. Kendi rekorunu aşmak için hala uğraşıyormuş...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları