Sosyal medya'da büyük hayran kitlesi bulunan Hakan Burak Bozdoğan'ın reklam filmi büyük beğeni topladı. İnstagram hesabında paylaştığı reklam filmleriyle sürekli gündem olan Şişman 1 Adam, bu videosu ile de medyada büyük ilgi gördü.

Tatlıhan Ankara için çektiği reklam filminde yine kendi oyunculuğunu konuşturan Hakan Burak Bozdoğan, takipçileri tarafından büyük ilgi gördü. Kısa sürede 100 bin üzerinde izlenen reklam filmi bir çok medya kanalında yer aldı. 

Şişman 1 Pilavı Açtı

Geçtiğimiz günlerde açılışını yaptığı Şişman 1 Pilav,  "gerçek pilavı yemeyen kalmasın" sloganıyla gündeme gelmişti. Sosyal medyanın tanınan bir çok siması açılışa katılmış ve adeta gün içerisinde sosyal medyayı kilitlemişti. Twitter'da da gündeme oturan #Şişman1PilavAçıldı tagına yüzlerce tweet paylaşılmış, açılış sosyal medyanın gündeminden düşmemişti.Reklam Filmini Aşağıdan izleyebilirsiniz.

Şişman 1 Adam İnstagram Hesabı

İnstagram'da 400 bini aşkın takipçisi bulunan ve yaptığı her paylaşımla gündeme oturan komedyen sosyal medya fenomeni bozdoğan, geçtiğimiz günlerde bir çok sinema filmine de imza atmıştı. İlerleyen günlerde sinemalarda sıkça karşımıza çıkacak Şişman Adam'ın İnstagram profilini takip ederek sizde videolarını izleyebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları