Pilavüstü Aşk Yıldız Oyuncularla Çekime Hazır
Romantik komedileri sevmemize sebep olan muhteşem filmlerin başarılı oyuncuları bir filmde buluşuyor. Oyuncuların hayranları ise vizyon tarihini merakla bekliyor.

Son dönemlerde ülkemizde romantik komediler büyük beğeni topluyor. Bunda tabi ki, romantik komedi filmleri üreten ekiplerin payı çok büyük. Her filmde ayrı bir özgünlük yakalayarak, gözlerimizi devirerek baktığımız romantik komedilere ilgimizi çekmeyi başardılar.

Eltilerin Savaşı filmi vizyonda büyük beğeni toplamıştı. Sağlam oyuncu kadrosu ve senaryosuyla içimizden birilerini buldu ve yansıttı. Şimdi ise, Eltilerin Savaşı filmindeki başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken Ferit Aktuğ yeni bir projeye başlıyor.

Bülent Terzioğlu yönetmenliğindeki filmin başrolleri; Ferit Aktuğ, Hande Katipoğlu, Yıldız Asyalı, Ayhan taş, Ebrar Demirbilek isimlerinden oluşuyor. "Pilavüstü Aşk" filmi izleyiciler tarafından proje duyurulduğundan beri ilgiyle takip ediliyor.

Filmin çekileceği haberi duyurulduktan sonra, başarılı oyuncuların hayranları filmin ne zaman vizyona gireceği konusunda takipte. Filmin okuma provaları ise başladı.

Kamuran Süner'in senaristliğini üstlendiği filmin ilk adımları atıldı. Gelecek hafta çekimleri Antalya'da başlayacak olan filmin okuma provaları yapılıyor. Ünlü bir restoran zincirinin tek varisi ile pilavıyla İstanbul gece aleminde meşhur bir pilavcı arasında geçiyor filmin hikayesi.

Filmin okuma provaları devam ediyor, çekimleri ise önümüzdeki hafta Antalya'da başlayacak. Hayranları sevindiren haberimizi de verelim, film 2021 Şubat ayında vizyona girecek.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://biliniyo.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

smm panel Twitter Trend Topic Al