Oyuncak Kapma Makinasından Oyuncak Kapma Taktiği

Oyuncak kapma makinaları 1950'li yılların başlarından kumar makinaları olarka geçiyordu. Ancak 1970''li yıllardan beridir maliyeti düşük oyuncak kapma makinası ismiyle geçiyor. Peki biz bu makinadan nasıl oyuncak kapabiliriz? Gelin birlikte öğrenelim...

Oyuncak kapma makinasından oyuncak kapabilen ya da en önemli detayını yakalayan kişileri saysak belki de çok azdır. Kimisinin inada bindirip daha çok para yedirdiği makina... Peki nedir bunun ince ayrıntısı, yolu yordamı? Tam isabet ettirecekken neden alamıyoruz. Halbuki çokta yeteneksiz sayılmayız aslında. Bence hiç üzülmeyin alamadım, yapamadım diye. Alanların bir çoğu taktiksel ilerliyor ya da çok şanslı...

Aslında bu makinaların algoritması kumar makinalarından farksızdır. Bu da demektir ki makina belirli miktarda jeton toplayınca işte o zaman istediğinizi verir.

Birinci olarak makinada oyuncağı kavrayan kanca bulunur. İkincisi ise oyuncağı kazanmak amacıyla bastığımız o kırmızı düğme. Bu iki değişken ise oyuncunun kazanma isteğini tetikler.

Makina sahibi tarafından her iki değişken de ayarlanır. Makinenin sahibi içine koyduğu oyuncakların ve jetonun fiyatına göre, kaç kerede bir defa, her iki değişkenin de kusursuz çalışacağını belirler. Diyelim ki makinedeki oyuncakların birim değeri 10 tl ve her jeton 2 tl. Bu durumda, en az 6 defada 1 defa, her iki değişken de kusursuz çalışır ve oyuncu oyuncağı kazanır.

Buda demektir ki bir oyuncak kapma makinesinden oyuncak kazanmak istiyorsanız, yapmanız gereken makineyi gözleyip, bir oyuncak verdikten kaç jeton sonra ikinci oyuncağı verdiğini tespit etmek ve ona göre oynamaktır.

Genelde tam oyuncağı alacakken ''tüh az kalmıştı'' diye üzüleceğinize bir de sabırlı olup bu yöntemi deneyin.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumlarıtwitter takipçi hilesi twitter favori hilesi