Biliniyo Yazarı Olmak İstermisiniz?
Kendi profilinizi oluşturarak gündemle alakalı veya sosyal konularla alakalı içerikler oluşturmaya ne dersiniz ? Biliniyo'da artık kendi içeriklerinizi oluşturabilir ve profilinizde paylaşabilirsiniz.

Biliniyo'da artık tüm herkes kendi içeriklerini oluşturabilecek! Herhangi bir şart yada koşul olmadan herkesin kayıt olabileceği ve kendi profilini oluşturacağı,ihlaller yapmadığı taktirde rahatlıkla kendi içeriklerini oluşturabileceği  içerik ekle bölümünü artık tüm herkesin kullanımına açtık.

İÇERİK EKLEMEK BANA NE KATACAK?

Kendinizi geliştirmek ve uzmanlık alanı olarak edinmek istediğiniz bölümle ilgili yazılar yazarak kendi profilinizi oluşturmak ilerleyen zamanlarda uzmanlaşmanızı ve referans olarak elinizin altında bir profil olmasını sağlayacaktır. Biliniyo'da yayınladığınız özgün yazılar ile diğer biliniyo kullanıcıları ile takipleşebilecek ve mesajlaşabileceksiniz. Bu sayede dostluk ve arkadaşlıklar da edinebileceksiniz.

İLERLEYEN ZAMANLARDA YAZILARINIZA REKLAM ALABİLECEKSİNİZ!

İlerleyen zamanlarda yazıların içerisinde yer alan yazılarınıza sponsorlar alabilecek ve para kazanabileceksiniz. Yazdığınız yazıya veya profilinize sponsor olmak isteyen kişilerden para veya sponsor desteği alabileceksiniz. 

BİLİNİYO YAZARLARI BULUŞMASI

Yazarlarımızla her şehirde periyodik olarak oluşturulacak toplantılarda hiç bir ücret ödemeden eğlenecek ve sosyalleşebileceksiniz.Buluşmalarda herhangi bir yaptırım veya bir talep bulunmayacaktır, sponsorlarımızın karşıladığı masraflar ile sohbet edip eğleneceksiniz. 

Hey selam, ben Biliniyo Editörü! Sizler için içerikler hazırlıyor ve paylaşıyorum. Umarım biliniyo.com'da keyifli vakit geçiriyorsunuzdur.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://biliniyo.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

smm panel Twitter Trend Topic Al