Noah Hawley tarafından yazılan ve Fx'in aynı isimli filminden esinlenen Fargo'nun tüm bölümlerini izle Biliniyo'da... Biliniyo'da tüm dizi ve filmlerin hangi kanalda olduğunu, saat kaçta yayınlandığını takip edebilirsiniz... 10 Bölümlük suç hikayesi izleyeceğiniz Fargo'da tüm bölümler Blutv'de...

En İyi Mini Dizi kategorisinin de içerisinde bulunduğu 6 Primetime Emmy Ödülü’ alan Fargo Dizisinin tüm bölümlerini izlemek için bir blutv hesabı açmanın zamanı geldi. 10 bölümlük bir suç hikayesini takip edeceğiniz ve karamizahın işlendiği diziyi Coan Kardeşler yönetiyor... 1996 yılı yapımlı dizinin fragmanını aşağıdaki bölümden izleyebilirsiniz. 

Fargo Dizisinin Konusu Ne? Fargo'da Kimler Oynuyor?

Coen Kardeşler’in baş yapıtından uyarlanan dizi ilk sezonunda   Minnesota Bemidji’de yaşanan cinayetlerin arka yüzünü, ikinci sezonda 1970'li yıllarda geçen mafya hesaplaşmalarını, üçüncü sezonda ise iki kardeş arasındaki düşmanlığın ölümlere ve soruşturmalara sebep olmasını izleyicilere aktarıyor. Fargo Dizisindaki Oyuncular: Billy Bob Thornton, Allison Tolman , Martin FreemanFargo Tüm Bölümleriyle BluTV'de!

Önerilen İçerik: Aracımın Az Yakmasını Nasıl Sağlarım ?

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları