Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Kulüpler Birliği beraberinde gerçekleştirdiği toplantı ardından yeni dönem ile ilgili açıklamalarda bulunuldu.

Türkiye Futbol Federasyonu yönetim üyeleri ile Kulüpler Birliği Vakfı üyeleri federasyona ait Riva'daki tesislerinde bir toplandı. Toplantı sonrası TFF Başkanı Nihat Özdemir, yaptıkları görüşmeye yönelik bazı bilgiler verdi.

Sn. Özdemir, "Türk futbolunun birçok sorunu var. Bu sorunları çözmek zorundayız. Kulüpler Birliği ile görüşlerimiz aynıdır. Tüm sorunları masaya yatırdık. Bunlarla ilgili çeşitli komisyonlar kurma kararı aldık. Bundan sonra da toplantılarımızı yaptıkça ne gibi kararlar aldık, kamuoyu ile paylaşacağız" dedi.

Kulüpler Birliği'nin Vakıf Başkanı Olan Fikret Orman,'ın açıklaması; "TFF yönetimi hayırlı olsun. Sayın başkanın da belirttiği gibi yapılması gereken çok işler var. Bugün bir başlangıcını yaptık. Bundan sonra oluşturulacak komisyonlarla beraber, birçok konuya el atma konusunda mutabık kaldık" ifadelerine yer verdi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları