Marvelin en sevilen karakterlerinden olan Örümcek Adam'ın en psikopat hallerini size sıraladık.Peki en güçlü Örümcek Adam hangisi?

1. Cosmic Spiderman

Cosmic Spiderman

Örümcek Adam'ın bir laboratuvar kazasında birleşim gücü denilen sezgili bir enerji alanıyla birleşip Captain Universe'nin güçlerine sahip olmasıyla ortaya çıkar.Birleşimden sonra inanılmaz oranda artmış güç,hız ve hissin yanında telekinezi gücü de vardır.

2. Zombie Spiderman

Zombie Spiderman

Magneto yüzünden dünyaya uzaylı bir virüs bulaşmıştır.Bütün dünya salgın tarafından ele geçirilmiştir.Diğer kahramanlar gibi Örümcek Adam da insanlarla beslenmek zorundadır.Yaptıklarının farkında olup pişmanlık hissetse de kendine dur diyememektedir.

3. Ghost Spiderman

Ghost Spiderman

Parker daha gazla güce ihtiyacı olduğu fikrine kapılır.Bu sebeple farklı evrenlerdeki Örümcek Adamları boyutuna çekerek gücü içine çekmek ister.Earth-616'da ki Parker yanlış olduğunu anlattı ve durdurdu.Sonunda ise Hayalet Örümcek olmasına izin veren üstün bücü tarafından serbest bırakıldı.

4. Miles Morales

Miles Morales

Miles asıl  Örümcek Adam'o ortaya çıkaran formülün kopyasıyla güçlendirilmiş bir örümcekle ısırılmıştır.Kendisi görünmez olmasını sağlayan bir güce sahiptir

5. Spiderman 2099

Spiderman 2099

Örümcek Adam olmadan önce genetik deneyler yapan bir bilim adamıydı.Görevi insan ile örümcek DNA'sını birleştirerek Örümcek Adam yaratmaktır.Kaza sonucu kendisi geleceğin Örümcek Adam'ı olmuştur.

6. Superior Spiderman

Superior Spiderman

Ölümünü çok yakın olan Otto,Parker'ı kandırıp bilincini değiştirmiştir.Birbirlerinin bedenlerine geçmişlerdir.Sonra ise Peter Otto'nun bedeninde ölmüştür.Yeni bedeninde Otto geçmişteki hatalarını düzeltip iyilik yapmaya başlamaya karar vermiştir.

7. Exiles Spiderman

Exiles Spiderman

Ana teması evrenler arası yolculuğu esas almaktadır.Peter Carnage ile birleşip psikopat bir katil olmuştur.

8. Scarlet Spider

Scarlet Spider

Jackal tarafından yaratılmış Peter'in tüm anılarına sahip bir klon olan Ben Reilly'dir.May Halanın öldürüldüğünden şphelenip New York'a gelir.Sonra ise Norman Osborn onu gerçek Peter olduğuna inandırır.Ancak gerçek Parker ile Jackal'a karşı savaşırken yara alır ve klon olduğu ortaya çıkar.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları