Erkekleri mutlu etmek düşünüldüğü gibi zor değildir. Ama her erkeğinde aynı olmadığını da göz önünde bulundurmanız gerekir. Her bireyinde kendine özgü hassasiyetlerinin olduğunu belirtmek gerekir. Mutluluk hormonu sağlamaya çalıştığınız erkeğin ilk olarak iyi güzel acı tatlı hemen herşeyini bilmeniz gerekiyor. Bunun için gerekli olan son derece titiz bir analiz yapmanız gerekiyor.

1. Son Derece Titiz Bir Analiz Yapmak

Son Derece Titiz Bir Analiz Yapmak

Analiz sırasında son derece iyi  gözlemlemelisiniz. Bu sayede hoşlandığı veya hoşlanmadığı halleri görebilirsiniz. Erkek hoşlanmadığı şeyleri  yapmayan kadınlardan her zaman hoşlanır. 

2. Romantizm

Romantizm

"Erkekler romantizmden hoşlanmaz" hemen herkesin aklında böyle bir ön yargı vardır. Erkekler de romantizmden hoşlanırlar. Bayanlardan kendi romantizmine zaman bulamayan dolayı bunu hissettirecek doğru zamanı yakalayamazlar. Ruhuna dokunmak, güzel bir akşam yemeği mükemmel bir sonuç ortaya çıkarır. Romantik bir kadın erkeğini eve bağlamak isteyenler için ideal bir tercih.3. Erkek Yönetilmek İster

Erkek Yönetilmek İster

Hemen hemen her erkek "Bizim evin reisi benim". Ancak işin gerçeklik kısmına göz attığımızda her evin reisi kadındır. Çünkü kadının istemediği hiçbir şey o evde olmaz olursa geceyi başka bir yerde geçirmeyi göze alırlar. Başka bir örnek vermek istersek bir atasözü vardır  : “her başarılı erkeğin arkasında bir kadın yatar.” Bu açıdan baktığımız  zaman Analizinizi yaparken onu iyice gözlemlemelisiniz. Bu sayede sevdiği ve de sevmediği şeyleri daha iyi görebilirsiniz. Erkek kendisinin hoşlanmadığı şeyleri yapmayan bayanlardan her zaman hoşlanmıştır. gerçek ortaya çıkıyor ki bırakın erkekler kendi kendilerine mutlu olmaya devam etsinler.

4. Motive Etmeli ve Yanında Olmalısınız

Motive Etmeli ve Yanında Olmalısınız

Erkek için destekçi olan kadın her zaman idealdir. Genelde erkekler olumsuz sonuçlara karşın dirençsiz olurlar ve ya çabuk pes ederler ya da kabullenmek istemezler. Bunun içinde erkek onu motive eden ve yanında olan kadını her zaman baş tacı etmiştir.

Kadınlar bu sorunun cevabını bulmakta epey bir zorlanıyor. Her erkek aynı olmaz, bireyin özel ve tek olduğu düşünüldüğünde işin içinden çıkılmaz cevap bulmakta imkansızlaşır. Bu anlamda mutlu edilecek erkeğin yapısı en ince ayrıntısına kadar analiz edilmelidir. Erkeğin ne istediğini bilmeden mutluluk hormonu salgılamak zordur. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları