Son zamanlarda sinemada efsane filmleri ile zamana damga vuran Marvel'in End Game merakla bekleniyor.Biz de genel bir bilgi paylaşmak istedik.En güçlü yenilmez/avenger hangisi?

1. Vision

Vision

Avengers'in düşmanı olan Ultron tarafından yaratılan bir synthezoid olan Vision,aslında Earth's Mighitest Heroes'u yok etmek için tasarlanmıştı.Zamanla programlanmasının üstünden gelerek yaratıcısnı terk edip takıma katılmayı sağlayan hür iradeyi kazandı.

2. Wonder Man

Wonder Man

Tony Stark'a gıpta eden ve çabalayan bir iş adamı olan Simon Williams,Avengers'ın rakini olarak bu işe başkadı.Hapse düştükten sonra Baron Zemo ve Enchantress'e yardım etmesi için manipüle edildi.Onların deneyimlerinin parçası olmayı kabul edip yetenek kazandı.Daha sonra ihanet yerine onlara katılmayı tercih etti.

3. Hyperion

Hyperion

Marvel Evreni'nin Superman'e denk gelen kahramanı,aynı zamanda ölen bir gezegenden Dünya'ya gönderilen ve kendi ırkından hayatta kalan son kişi.

4. Doctor Strange

Doctor Strange

Bu listedeki çoğu kahraman gibi güç seviyesi yıllarca değiştirildi.The Sorcerer Supreme ve Avengers ütesi olan büyücü ilk olarak,yıllar boyu süren çalışmalarından sonra mistik ve kozmik yeteneklere nasıl ulaşacağını öğrendi.Ne kada çalıştıysa o kadar öğrendi.Ne kadar öğrendiyse de gücü o kadar arttı.

5. Captain Marvel

Captain Marvel

Carol Danvers,Captain Marvel ünvanını taşıyan ilk kişi olmayabilir ama en güçlüsü olduğunu söyleyebiliriz.Ms. Marvel olarak anılmaya alışkın kahraman,kendisini feda etmekten çekinmeyen bir gazidir.Bir Kree cihazı patladıktan sonra mutasyona uğruyor ve bol bol yetenek kazanıyor.

6. Thor

Thor

Odin oğlu Thor,Namı değer God of Thunder yıldırımları kontrol etmeye yarayan güçlere sahip.Kötü adamlar Thor geldiğinde kaçmaları gerektiğini iyi bilir.

7. Sentry

Sentry

World War Hulk sırasında Hulk ile teke tek savaşma kapasitesine sahip olan Yenilmezlerden biridir.Evrenin en güçlü kahramanlarından birisidir.Listedeki en yeni karakter olan Sentry,Yenilmezlere 2006'da katıldı.

8. Hulk

Hulk

Saf fiziksel güç denilince adamımız tam olarak bu.Bastıralamaz sinir dolu bir makine olan Hulk siniriyle doğru orantılı artan bir güce sahip.İnanılmaz güçlü olmasının yanında öldürücü olabilcek tonla hasara karşı direnebiliyor.

9. Scarlet Witch

Scarlet Witch

Hulk gibi yumruk atamıyor ama mutant yetenekleri en güçlü Avengerlerden biri yapıyor.Magneto'nun kızı olan Wanda Maximoff,etrafındaki gerçekliği gerçekliği kendi düşüncelerine uygun olacak şekilde çarpıtabiliyor.House of M,Wanda'nın en güçlü halini içeriyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları